Rozřehtané kruhové atrium. Baviči z Na stojáka opět váleli

29. 05. 2012 3 0 iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Drazí zemědělci a smíšci, už podruhé zavítali na zemědělskou půdu baviči z pořadu Na stojáka a tentokrát poprvé stanuli před hnojařským publikem pod širou oblohou v „amfiteátru“ před UK Kruháč.

Ještě několik hodin potom jsem měl namožené břišáky a úsměv od ucha k uchu, když jsem ve čtvrteční noci odcházel z Kruháče směr domov. Čtveřice bavičů, které lze jinak vídat v pražských klubech, na HBO, Youtube a v případě Lukáše Pavláska i v reklamách na operátory, opět nezklamala.

Než jsem dorazil na místo, tak jsem měl malinko obavu, že uslyším už staré známé scénky, ale opak byl pravdou. Čtveřice mě i ostatní diváky na betonových soklech přiváděla k slzám připravenými výstupy i improvizovanými vtipy a spalovala další a další tuky okolo našeho pasu. 

Jednu scénku Karla Hynka jsme vám natočili. Račte se podívat.

 

Ať už to byly vtípky o médiích, prázdninách s Němci nebo Pavláskovo filosofování nad početím dětí (vysvětlím níže), tak výsledek byl hlasitý ryk smíchu, hvizdu a pohody pod širou oblohou a jeřábovým ramenem z Céčka.

Každopádně Lukášova teorie vzniku dětí z chlastu je asi následující.

Početí každého člověka na světě je výsledkem kombinace máma + táta + chlast. A druh toho chlastu, který přispěl k početí dítěte, maximálně určuje jeho vlastnosti v životě. Pavlásek dodává, že on je Čůčo.

Lukáš Pavlásek (aleias DJ Tydýt a Čůčo)

Jeho kamarád každou chvíli mění barvy. Jednou je v obličeji zelený, jednou červený a jednou žlutý, tak ten je ze Semaforu (griotka, zelená, vaječňák). Malé uřvané děti, co jsou hyperaktivní a pořád všude lítají, tak to je RedBull s vodkou. Malí tlouštíci = pivo a klobásy. Ti mali chytří, co pořád všechny poučují, tak ti jsou z vína. A malí šprti, co sedí vždycky v první lavici, nikdo se s nimi nechce kamarádit a na všechny žalují, tak to jsou podle Pavláska děti abstinentů.

Další představení se určitě plánují i v příštím semestru. Nejenže zmínění komici jsou přátelé provozovatelů UKčka, ale taky se jim tady zalíbilo natolik, že se sem zaručeně rádi vrátí. Sledujte tedy iZUN nebo Facebook UK Kruháče a číhejte v dalším semestru na další superkulturní zážitek.

Autoři: Viktor Kořínek Foto: David Borovička
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
01. 02. 2018 0

Zveme Vás na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER!

Číst více
12. 11. 2017 8

Akce, divadla a přednášky v 7. vyučovacím týdnu!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 30 května, 2012 - 21:16

Ještě, že ten Kruháč máme!!! :-)))

| 53
Viki
Viki - 30 května, 2012 - 21:58

Dneska sem se zase po dlouhý době koukal na televizní noviny a musel sem se tomu smát. Nejen že to byla černá kronika od začátku do konce, dolněná animacema neštěstí, ale ani nedali na konec roztomilé zvířátko na vyváženou. Zase to teď nemusim pár let vidět.

| 78
AV
AV - 01 června, 2012 - 21:15

Když už jsme u těch zpráv, tak jediné na co se dá dívat (dle mého názoru je ČT 1/24). Paradoxně to má nejnižší sledovanost (cca 700 00, Prima cca 800 000 a Nova má standartně přes milión, dokonce mám pocit, že jsem někde viděl i číslo 1,5 mil.)

| 86

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙