Can You Make It? Objeďte Evropu s plechovkou Red Bullu!

21. 02. 2014 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Dovedete si představit, že byste měli procestovat Evropu absolutně bez peněz, jediným platidlem by byla plechovka Red Bullu? To není sen, ale realita. Přichází největší univerzitní dobrodružství tohoto roku. Can You Make It?

Tahle soutěž prověří všechny vaše fyzické i mentální schopnosti na více než 1000 kilometrů dlouhé pouti během pouhých sedmi dní. To všechno bez jediné hotovosti nebo kreditní karty. Všechno, co během cesty utratíte, smíte zaplatit pouze a jedině plechovkami Red Bullu.

Závod startuje 4. dubna 2014 a cílem tohoto bláznivého závodu je Berlín. Na území Evropy bude rozmístěno 30 kontrolních míst. Abyste úspěšně dokončili tuto výzvu, je potřeba navštívit minimálně 6 z těchto míst. Úkolem týmu bude během cesty také posílat fotografie a videa a díky nim získat velkou základnu fanoušků.

Vítězem se stane ten tým, který se dostane do Berlína nejpozději 11. dubna do 17:00 hodin, procestuje během sedmi dní největší kus Evropy, navštíví nejvíce kontrolních míst, využije nejvíce druhů přepravy a bude mít největší skupinu příznivců. Vítěz získá titul šampiona „Red Bull Can You Make It?” a vyhraje výlet pro celý tým na jakoukoli akci pod záštitou společnosti Red Bull na celém světě.

Jak se registrovat?

Pro přihlášení je nutné natočit se svým univerzitním týmem kreativní video v angličtině v celkové délce do 60 s, kde vysvětlíte, proč byste měli dostat šanci zrovna vy. Přihlášku najdete na webu společně s krátkým dotazníkem, který odešlete do 12. března. Ze všech přihlášených bude vybráno 100 týmů, které vystartují z jednoho ze čtyř měst (Londýn, Paříž, Miláno a Vídeň).

Jste připraveni přijmout tuhle dobrodružnou výzvu? V současnosti soutěž již registruje 6 přihlášených týmů z ČZU! Zařadíte se mezi ně? Více informací najdete na stránkách projektu redbullcanyoumakeit.com nebo na webu redbull.cz/student.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Red Bull,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
21. 03. 2019 0

Z castingového večera vzešlo deset nových finalistek Miss Agro! Znáte je?

Číst více
11. 03. 2019 0

Vymysli aplikaci a vyhraj!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙