Česká Univerzitní Miss oficiálně zahájena dvojitým úspěchem ČZU!

27. 04. 2013 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
27 semifinalistek soutěže Česká Univerzitní Miss se ve čtvrtek představilo publiku v klubu SaSaZu na velké zahajovací párty této soutěže. Mezi nimi byly také 3 dívky z ČZU. Jak během večera dopadly?

Česká Univerzitní Miss je velkoryse pojatá soutěž krásy spojená s inteligencí, vzděláním a dobročinností. Během celého průběhu soutěže, která probíhá prakticky celý rok počínaje výběrovými castingy a konče velkým finálovým večerem 11. listopadu, je soutěž doprovázena spoustou doprovodných akcích.

Zahajovací večer, kterému předcházela úvodní tisková konference, byl pojatý ve velkém stylu. Červený koberec u VIP vstupu, moderátor Jan Šimůnek, hosté Marek Vašut, Inna Puhajková nebo slovenská zpěvačka Mista. To všechno mělo dodat večeru punc exkluzivity. Ani přesto však klub SaSaZu ve švech nepraskal.

Mista

Hlavními body večera bylo představení semifinalistek, vyhlášení České Univerzitní Miss Online a zvolení finalistky, kterou vybrala porota. Dívky se na pódiu představily při promenádě v plavkách a ve společenských šatech.

A podle pravidla, že nejhezčí slečny jsou z ČZU se ceny také rozdělovaly. Miss Online se stala Eva Drsová, studentka PEF PAE a rovnou do finále poslala porota Julii Řehákovou, taktéž studentku PEF PAE. Společně s Julií se do finále, díky hostům na zahajovacím večeru, dostala Andrea Březovičová z Hranic. Třetí dívka, která v soutěži reprezentuje ČZU, Jana Jindřichová, bude o postup mezi finalistky ještě bojovat.

Univerzitní Miss Online - Eva Drsová

První finalistka Julie Řeháková

Andrea Březovičová

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Filip Škeřík
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙