Festival firem, na který jsou všichni zváni - Career DAYS

03. 02. 2016 0 {{ articleTotalLikes }} Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Na začátku března studenti vysokých škol zažijí festivalovou atmosféru, neformální prostředí a praktický interaktivní program s více než 30 firmami na festivalu kariérních příležitostí Career DAYS.

Letošní ročník festivalu kariérních příležitostí se uskuteční 3. a 4. března 2016 v hotelu Diplomat v Praze. Tento 24. ročník má nový koncept s důrazem na neformální prostředí, festivalovou atmosféru a praktický interaktivní program.

Čestnými partnery pro letošní ročník jsou J&T banka a firma AVON. Další společnosti, které se festivalu zúčastní, jsou Accenture, adidas, Amazon, CETIN, ČSOB, ČEZ, DHL, Deloitte, Ernst&Young, Glencore, Heineken, Johnson&Johnson, Komerční banka, Kooperativa, KPMG, LEGO, Manpower, McKinsey&Company, Nova, Nestlé, O2, P&G, Provident, RWE, Raiffeisenbank, Sephora, Synergie, STUDENT AGENCY, Tesco a Unilever. Festival kariérních příležitostí je organizován studentskou organizací AIESEC Česká republika.

cd

Událost je určena pro všechny, kteří se chtějí seznámit s firmami působícími v oblastech marketingu, obchodu, financí nebo v HR.

Seznámit se s firmami můžete během vzdělávacích tréninků, panelových diskuzí, nebo networkingových snídaní a večeří se zástupci firem. Největší novinou roku bude systém firemních obýváčků, ve kterých se můžete neformálně pobavit o možnostech ve firmách se zástupci společností. Dvoudenní program bude ukončen afterparty v Impact Hub Praha.

Studenti zaplatí vstup 250 korun českých.

Konkrétní program naleznete zde.

 

Kontakt

Karolína Gumulcová

Public Relations

[email protected]

+ 420 733 746 745

Webové stránky Career DAYS: www.careerdays.cz

Facebooková stránka Career DAYS: www.facebook.com/careerdays/

Mrkni taky na tohle

23. 03. 2017 1 0

PwC: Jaká je kariérní cesta absolventa ekonomiky?

Číst více
05. 02. 2017 0 0

Kam vyrazit tento týden? S námi máte jasno!

Číst více
05. 01. 2017 3 0

Na slovíčko s Career center ČZU!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP