Kalba v kostele? Studenti ČZU boří limity

02. 06. 2010 5 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Je to tak. Skupina našich zemědělců se rozhodla, že symbolická tečka za letošním rokem bude kalba, na kterou se jen tak nezapomene. Akce plná alkoholu, super kapel a zemědělců proběhne na místě zasvěceném malinko odlišným činnostem, než exování piva a pogování s polooděnými studenty.

Vše proběhne 9.6 v kostele Sv. Michael u Staromáku. V tomto duchovním prostředí se předvedou světské Wild Cheerleaders a na Suchdole dobře známí vítězové iZUN Music Challenge - Last Station. Ze sakristie to pak vybalí kapela Bek Ofis, od varhan na nás bude útočit hvězda Kruháče Mr. Pervzident a v presbytáři se bude točit jedno pivko za druhým.

Otázka zní - jde zajít ještě dál? Jistě, sex v kostele při půlnoční by byl tvrdá konkurence, ale i tak jsme asi jediná země v Evropě, kde takováhle akce může proběhnout bez větších protestů veřejnosti a katolíků. Kostel je již 300 let odsvěcen, takže o nějaké duchovní újmě nemůže být řeč, ovšem v silně věřících zemích by to zřejmě brali jako znesvěcení určitého symbolu bývalé síly a moci církve. Pokud se tedy na tuto party chystáte, buďte odleduplní a zkuste nezvracet na oltář.

Plakát akce:

plakatSVMICHAEL

Více o akci:

Event na FB

Asociacestudentu.cz

mapasv

iZUN tip:

Na našem iZUN facebooku probíhá soutěž o 6 vstupenek zdarma. Kdo ale není na FB a nemůže se soutěže zúčastnit, má u mě zaprvé ohromný respekt a za druhé může vyhrát lupen přímo přes iZUN - napište na soutez@izun.eu kolik jste dostali letos u zkoušek jedniček a kolik piv jste letos v areálu vypili, 4 z vás vyberem a zkontaktujem.

JO

Autoři: Jiří Opletal
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

30. 09. 2012 1

Kalební týden na ČZU

Číst více
10. 06. 2012 0

Jak se paří na Islandu

Číst více
21. 10. 2010 0

Výsledky Gaudeamus Alkotour: Skvělý nápad, kulhající realizace

Číst více

Komentáře

Uživatel
Piši
Piši - 12 června, 2010 - 14:08

Ještě futsal 3. místo ,-)

| 14
Viki
Viki - 12 června, 2010 - 15:07

u fucalu ještě nevypsali výsledky. dám to tam pak všechno najednou.. ale díky za upozornění.

| 5
aclim
aclim - 14 června, 2010 - 15:15

za nohejbal musim rict, ze kluci hrali superove, v takovy konkurenci nekterych extraligovych a ligovych hracu bojovali vyborne! Celej turnaj dvojek a trojek byl neskutecne nadupanej, krasne sem se podival i neco nafotil )

| 21
aclim
aclim - 14 června, 2010 - 15:23

jinak bych mozna jeste pridal do vysledku trojek na 3. misto Jakuba Mrákavu, ten byl nespornou oporou tymu Pardubic!<br />http://www.ceskeakademickehry.cz/files/vysledky_nohejbal.pdf

| 8
Viktorio
Viktorio - 15 června, 2010 - 09:18

Výtězství futsalového týmu potvrzeno a zapsáno ,-)

| 8

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙