Marie Bartíková vyráží do boje o titul Miss chmele a piva ČR

28. 08. 2011 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Srdce milovníků krásných žen a dobrého piva opět brzy zaplesá. V Žatci se na začátku září uskuteční sedmý ročník dnes už skoro legendárního klání Miss chmele a piva ČR (dříve Miss zlatého moku). A ČZU se má na co těšit. Po loňském skvělém vítězství Anety Sychrové vysíláme další horké želízko, kterým je letošní Miss Agro Marie Bartíková.

Miss chmele a piva ČR začala už v květnu výběrovými castingy. Z těch vzešlo 10 finalistek, respektive 10 pivovarů, které budou dívky reprezentovat. Během léta absolvují společně spoustu akcí a nakonec, před samotným galavečerem, i soustředění ve Spojených arabských emirátech.

Tradiční slavnosti piva s názvem Dočesná, konkrétně jejich 54. ročník, odstartují v Žatci v podvečer 2. září. Dívky ten večer absolvují první disciplínu rozpoznávání značky piva, které budou ochutnávat a poznávat právě to „jejich“.  A protože akce bude probíhat celý večer, disciplíny následující den slibují opravdu velmi zajímavou podívanou.

Den poté 3. září přijde na řadu ukázka šikovnosti jednotlivých zástupkyň. Soutěžit budou například v rychlosti ručního česání chmele, tanci s korbelem plného piva na hlavě tanečního partnera nebo precizního natočení tekutého chlebíčku. Po skončení jednotlivých disciplín už budou dívky u stánků svých pivovarů za pípou čepovat pivo návštěvníkům. Během dne vystoupí mimo jiné i několik známých kapel, jmenujme Debbi, No Name, Olympic, Sto Zvířat, UDG a mnoho dalších.

Samotné velké finále proběhne v Městském divadle v Žatci 30.9. Volná disciplína a promenáda v plavkách rozhodnou o tom, která dívka se podle poroty stane Miss chmele a piva ČR 2011. Večer bude moderovat Vladimír Hron, známý moderátor a bavič. Pokud chcete, můžete Marii podpořit i Vy, a to v boji o korunku Miss sympatie. Stačí odeslat SMS ve tvaru MISS 9 na číslo 9033320. Cena esemesky je 20 korun a jeden z vylosovaných hlasujících vyhraje mobil Nokia C7.

mok2

„Pro Suchdolského Jeníka udělám první  - poslední,“ líčí Marie s jakým odhodláním na soutěž pojede. „Mám to u nás v pivovaru moc ráda, tak budu za Jeníka bojovat ze všech sil,“ dodává sympaticky. My doufáme, že se Marušce povede, stejně jako na Miss Agro, odzbrojit svojí krásou a šikovností porotu, a že korunka pro Miss chmele a piva ČR bude opět putovat tam, kam patří. Na půdu ČZU.

Program akce:

2.9.2011

První soutěžní disciplína:

Degustace piva - soutěžní kolo v rozpoznání značky piva, kterou finalistka v soutěži reprezentuje

3.9.2011 (pivní slavnosti Dočesná – Žatec)

Představení finalistek veřejnosti

Soutěžní disciplíny:

Rychlost a kvantita ručního česání chmele

Tanec s korbelem plného piva na hlavě tanečního partnera (tancuje se zástupcem pivovaru)

30.9.2011

Slavností Galavečer (Městské divadlo Žatec)

Soutěžní disciplíny:

Volná disciplína

Promenáda v plavkách

V rámci Galavečera jsou zvoleny:

Miss chmele a piva ČR 2011

1. Vicemiss chmele a piva ČR 2011

2. Vicemiss chmele a pivaře 2011

Miss Sympatie SMS a Facebook

Kompletní harmonogram slavnosti piva Dočesná najdete zde.

Více o Miss chmele a piva ČR na oficiálních stránkách akce. 

A nakonec si poslechněte baladu o našem národním dědictví.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙