Pro mě léto začíná s Mighty Sounds vol.12

17. 07. 2016 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Po navštívení loňského ročníku Mighty Sounds jsem nabyla dojmu, jak jenom jsem prohloupila, že na festivaly obyčejně nejezdím. Abych to napravila a abych obohatila svůj nudný studentský život dalšími nezapomenutelnými zážitky, rozhodla jsem se, že letos na festival pojedu znovu. A cože to je Mighty Sounds?!

Mighty Sounds má na svých stránkách uvedeno, že se jedná o unikátní třídenní hudební festival, který se koná každoročně v červenci v Táboře. Soustředí se především na punk, punkrock, rock’n’roll, hardcore, reggae, ska, rockabilly, indie rock a hudební styly a scény, které se od nich odvíjejí. Specialitou festivalu jsou především zahraniční kapely tvořící přes 80 % line-up a jsou doplněny tím nejlepším od nás z Čech. Já bych to napsala jednodušeji, a to tak, že je to prostě něco jiného. Jestli chceš něco „spešl“, jeď sem.

3 dny 4 podia 4 dj’s stage 150 interpretů

Festival Mighty Sounds má i doprovodný program, který zahrnuje divadelní stan, turnaj ve fotbale, nohejbal, U-rampa, graffity a další, každý rok se rozvíjející se aktivity. Jako další specialitou je třídění odpadů, používání recyklovaného nádobí z palmových listů a vratných plastových kelímků.

Co se týče Line Up, největšími peckami budou pravděpodobně Asian Dub Foundation, The Casualties, Irie Révoltés, Julian Marley, Lagwagon, The Locos, Perkele, Skindred, či moji oblíbení The Real Mackenzies a The Rumjacks.

Českými tahouny na pódiích mighty festivalu, jsou Pipes and Pints, Fast Food Orchestra, Discoballs, Sto Zvířat nebo The Prague Conspiracy. Na své si přijdou i příznivci kapely The Fialky, Punk Floid, The Beautifuls, Cheers!, z těch tvrdších třeba City Lights, Jet 8, Krang, nebo Malignant Tumour.

Ještě stále si nedokážete představit, co si pod festivalem Mighty Sounds vol. 12 představit?

Ještě, než zábava může začít, asi byste měli vědět kdy a kde to je, že jo…

Mighty Sounds vol. 12, se odehrává 22. – 24. 7. 2016 na letišti Čápův dvůr v Táboře.

Lístky stále můžete kupovat zde.

Letos pro vás navíc mají pořadatelé novinku, a to Chill Village neboli luxusnější ubytování již v předem postavených větších stanech (něco jako promakanější teepee), se svou recepcí, hygienickým zázemím, s matrací i polštářky!

Dále se na stránkách Mighty Sounds dozvíte, jak se tam co nejlíp dostat, kde zaparkovat, kde si postavit stan a tak.

Pro natěšení si pusťte video. Já se těším jako malá.

Autoři: Blanka Dalešická
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

31. 10. 2019 0

9. ročník Life Sciences Film Festivalu

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙