Randění v době karantény

15. 04. 2020 0 3 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
I v této těžké době mezi námi žijí šťastlivci, kteří mají s kým prožívat jaro. Akorát už není tak jednoduché vyrazit na procházku a zakončit to vínem na náplavce. Jak si zajít na rande v době karantény? Nechte si poradit od věčně single holky.

I přes to, že je zákaz volného pohybu a musí se nosit roušky pomalu i na cígo za barákem, množí se na instagramu fotky zamilovaných párů, romantických procházek na samotě u lesa a miliskování přes roušky. Za ten měsíc, co u těchto fotek roním slzy doma v pyžamu, jsem pochytila pár možností, kam pozvat na rande mého imaginárního přítele. 

Sportem ku zdraví - aneb tohle heslo doslova zažívá moje kamarádka se svým přítelem. Jelikož její horší polovička je profi cyklista, nezbylo jí nic jiného, než vyrazit na kolo s ním.  Po několika hodinách šlapání, nadávání a výhrůžek nakonec většinou dojedou do nějaké malé vesničky, kde se dá koupit pivo, sednout si někam do pole a nenápadně sundat roušku. Konec konců, doma se pak za odměnu může projet na něčem jiném. 

Další páry vídám i při obyčejné procházce na nákup. Nevěřili byste, jak romantické může být nošení nákupního košíku ve dvou. Ty zpocené ruce v igelitových rukavicích a zapařené brýle od roušky úplně vybízejí k nákupu surovin na romantickou večeři. A kdyby náhodou naskladnili droždí, no potěš, orgasmus v uličce 3 nahned!

Dalším tipem, jak zabít dvě mouchy jednou ranou, je třeba i venčení domácích mazlíčků. Vyvenčit totiž můžete jak psa, tak rovnou i svou přítelkyni. I v tomto ohledu si mnozí dokážou poradit, proto když jsem minulý týden viděla ve Stromovce páreček venčící fretku, už jsem se ničemu nedivila. 

V dnešní moderní době se na scénu vrací i večery trávené na Skypu. Můžete si klidně udělat romantiku i na dálku a co si budem, nese to i značné výhody. Nikdo vám neupíjí víno, neujídá oříšky, můžete si ve vedlejším okně prohlížet co chcete a co je hlavní, nemusíte řešit, jestli jste se pořádně oholili, protože to vůbec nikdo nepozná! Klidně můžete být zarostlí jak amazonský prales před 50 lety a všem je to úplně jedno. 

V poslední řadě jsou tu páry, které jsou už tak daleko, že karanténu tráví hlavně spolu. Mají své hnízdečko lásky a pokud mají opravdu štěstí, tak alespoň jeden z nich má nějaké pracovní povinnosti mimo domov a nejsou 24/7 spolu. Co si budem, já být neustále v bytě zavřená s jedním člověkem, tak najedu na home office klidně ze sklepa. Ti si můžou pak rozdělit byt na různé úseky. Ložnice jako kancelář jednoho, obývák jako kancelář druhého, kuchyně jako místo, kde se spolu po práci zase sejdou a řeknou si, co bylo nového. Pokud ale sdílíte se svou drahou polovičkou garsonku, tak vás lituju. 

Autoři: Bára Pohlová Foto: Michaela Solčanská
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

07. 04. 2020 0

Můj karanténní deníček

Číst více
03. 04. 2020 0

Co máme v karanténě ZDARMA?

Číst více
14. 04. 2011 0

Jarní pohodička na ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙