Jarní pohodička na ČZU

14. 04. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Proti nepříjemným, chladným a deštivým dnům, které nás po vlně tepla zasáhly, vám přinášíme fotoreport z jarní pohodičky, která minulý týden vládla na ČZU.

Aprílové počasí nás minulý týden nalákalo na parádní pohodičku. Teploty se šplhaly ke dvaceti stupňům, do laviček plných žíznivých studentů se opíraly sluneční paprsky a všichni si užívali perfektní chvilky jarního počasí. Sluneční hodiny uprostřed našeho areálu byly po dlouhé zimě naleštěny posedávajícími studenty. Zahrádky byly plné jako taška z Lidlu a všude švitořila dobrá nálada.

Ve chvíli, kdy nám dubnové počasí uštědřilo pořádný deštivý a chladivý knock out, vám přinášíme krátký fotoreport jako vzpomínku na nedávné chvilky. Mrkněte, jak jsme parádně vyvalili minulý týden břuchy a užívali si správného jarního opalování.

Jediné co tomu chybělo, bylo nějaké dobré opečené maso. Bohužel vás však musím zklamat, neboť březnové zasedání Kolejní rady opět potvrdilo zákaz grilování v areálu ČZU.

„Z důvodů nebezpečí požáru, poškozování prostředí, trávníků, keřů a majetku, upozorňujeme studenty a ubytované hosty na zákaz otevřeného ohně a grilování v areálu kolejí ČZU.“

Se zajímavým nápadem přišel na Facebooku student, který navrhuje použití elektrického grilu, který se na bezpečnostní směrnice prý nevztahuje. Na rozpoutanou debatu se můžete mrknout zde

Doufáme, že jsme vás fotkami aspoň trochu zahřáli a potěšili. Nezoufejte, dlouhodobá předpověď slibuje během celého týdne zvyšování teplot až k oné magické hranici dvaceti stupňů. Pokud jste tedy minulou vlnu veder prošvihli, neváhejte ji příště využít naplno.

VK

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
15. 04. 2020 0

Randění v době karantény

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙