Red Bull Can You Make It - napříč Evropou jen s plechovkou Red Bullu

23. 01. 2016 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jde za týdenní prázdniny procestovat Evropu bez jediné koruny? Zvládli byste to taky? Staňte se jedním ze 165 týmů a vrhněte se vstříc dobrodružství!

Pokud jste dostatečnými pankáči na to, abyste si tuto možnost nenechali proklouznout mezi prsty, vezměte k sobě ještě dva stejné nadšence a pojďte do toho!

Na sedm dní Vám budou sebrány peněženky a mobily. Dostanete mobilní telefon s připojením na internet a plechovky Red Bullu, které budou Vaším jediným platidlem.

rb

Přijímáte výzvu? Přihlaste se! Podmínkou je nahrání krátkého reprezentačního videa v angličtině a jeho umístění na redbullcanyoumakeit.com. Vaším hlavním a jediným úkolem je zaujmout porotu, abyste byli přijati mezi 165 týmů. A potom?

Zabalit krosnu a vystartovat 12. dubna z jednoho z pěti evropských měst.

Kam budou Vaše kroky mířit, je prozatím tajemstvím. Konečná destinace bude odhalena během ledna. Co je ale jisté, cílová páska bude protnuta 19. dubna 2016, přesně po sedmi dnech cesty.

rb2

Co budete jíst, kde budete spát, čím se dopravíte a jak budete platit, záleží na Vašich vyjednávacích schopnostech a plechovkách Red Bullu.

Aktuální polohy všech týmů budou ke sledování na webu, stejně jako jejich průběžné hodnocení, složené z bodů za splnění checkpointů rozmístěných po všemožných evropských městech a také za provedení speciálních úkolů a další aktivit.

Na co ještě čekáte?

Přihlášení

Autoři: Tereza Daňková Foto: Red Bull,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
21. 03. 2019 0

Z castingového večera vzešlo deset nových finalistek Miss Agro! Znáte je?

Číst více
11. 03. 2019 0

Vymysli aplikaci a vyhraj!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙