iZUN Poprvé v tištěné podobě – zabořte nos do nadojených informací

Úvodní fotka
Tento týden bude naše univerzita a s ní i vy svědky prvního papírového vydání našich univerzitních novin iZUN. Po více než čtyřech letech našeho snění o tomto okamžiku je to tady a iZUNovské každodenní dojení se zhmotní v podobě dvou tisíc výtisků.

Již od začátku září jsme pro vás pracovali na obsahu časopisu, u kterého se pobavíte, napijete se plných doušků recese, dozvíte se něco zajímavého a možná se i najdete na nějaké fotografii. Nebyl to lehký úkol, ale pro vás jsme to vydřeli. Co v našem prvním papírovém čísle najdete?

Top komentář
30 listopadu, 2012 - 00:04 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Chci se zeptat na jakých místech byl tento časopis k dostání? do školy (TF) chodím každý den a nikde jsem nenašel místo kde bych si ho mohl pujčit. Potřebuju to jako inspiraci pro další čísla :-) Ještě mam jednu otázky, jestli sem to první číslo dáte v elektronické podobě? Docela mě mrzí že jsem o něj přišel

První strana našeho prvního časopisu s tématem "Poprvé"

Určitě vám neprozradím úplně vše, jen malou ochutnávku. Téma vydání je Poprvé. Časopis bude rozdáván zdarma. Vnitřek je v barvě zaplaven informacemi a textem, nikoli inzercí a nic neříkajícími PR články. Znáte naše studenty, kteří závodili v olympijském Londýně? Pokud ne, poznáte je. Říkáte si, že by bylo super se někdy něco naučit uvařit? Naučíme vás to. Dozvíte se, kde na ČZU jsou nejepesnější záchody, osvojíte si cizí slovo oocity a kromě mnohého dalšího se možná najdete na fotografiích, které jste sami nafotili. A to v projektu, kdy naše redakce nechala ležet jednorázový fotoaparát na lavičce v areálu a vy jste měli možnost vyfotit co vás zrovna napadlo.

Olympijští zemědělci

V prvním vydání zavzpomínáme na historii iZUNu, dozvíme se něco o našich redaktorech a jejich „poprvé“ a ochutnáme několik článků o úspěších našich sportovců.

Při vzpomínání na naše poprvé nás dost překvapilo, že pro toto téma je jedna věc, která vše propojuje. I když neviditelně, ale o to pevněji, a to je Céčko. Nebyl to rozhodně úmysl, ale o Céčku se dozvíte v mnohém našem článku či příspěvku. Nedělám si však iluze, že u mnohých z vás tomu bylo jinak.

Už v tomto týdnu se utrhne ucho u džbánu s nadojenými informacemi a celý jeho obsah zalije zelenožlutě náš kampus. Pokud budete mít to štěstí a dostane se vám náš časopis do rukou, věříme, že si jej rádi necháte na památku. Ti z vás, kteří budou chtít udělat šťastnými i další zemědělce, pošlete časopis po přečtení do dalšího kola.

Po stopách Kakyho

Věříme, že se vám naše Poprvé bude líbit.

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

25. 05. 2017 0

Janek Rubeš: Lovec pražských zlodějíčků a podvodníků!

Číst více
30. 11. 2014 2

Legendy přichází! Skočte si pro třetí papírové vydání iZUNu

Číst více
30. 11. 2014 2

Legendy přichází! Skočte si pro třetí papírové vydání iZUNu

Číst více

Komentáře

Uživatel
Hrskt
Hrskt - 12 listopadu, 2012 - 14:59

A kdy a kde si ho můžu vyzvednout? :D

| 45
MM
MM - 12 listopadu, 2012 - 16:25

v úterý přijede náklaďák a začne se rozdávat..všude :))) uvidíš ;) a ve středu, čtvrtek, příští pondělí a příští úterý ráno u zastávky busu ;)

| 47
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 12 listopadu, 2012 - 22:23

Bude ho možné, například po týdnu, stáhnout např. v pdf? Co kdyby se mi do ruky tištěný nedostal :-)

| 71
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 listopadu, 2012 - 09:06

Dneska jsem si váš tištěný izun přečetla a moc se mi líbil :) Mám ale jednu připomínku - u rozhovoru na str. 8 s olympijskou skokankou o tyči nemůžu najít její jméno... ať hledám v celým rozhovoru všude možně, tak jsem objevila pouze její křestní jméno :)

| 67
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 listopadu, 2012 - 16:52

To je pravda, jméno tam skutečnění není:-) ale je to Oldřiška Marešová:-)

| 65
VK
VK - 15 listopadu, 2012 - 22:46

Dobrý postřeh. Příjmení nám opravdu uteklo. Jak již bylo uvedeno v komentáři, sportovkyně se jmenuje Oldřiška Marešová a je to skokanka do výšku. (nikoli však o tyči)

| 42
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 30 listopadu, 2012 - 00:04

Chci se zeptat na jakých místech byl tento časopis k dostání? do školy (TF) chodím každý den a nikde jsem nenašel místo kde bych si ho mohl pujčit. Potřebuju to jako inspiraci pro další čísla :-) Ještě mam jednu otázky, jestli sem to první číslo dáte v elektronické podobě? Docela mě mrzí že jsem o něj přišel

| 71
VK
VK - 30 listopadu, 2012 - 07:56

Ahoj, moc nás těší Tvůj zájem. Časopis je k dispozici už jen v několika málo výtiscích například v SICu ve stojanech u dveří, nebo vpravo na stolech. Elektronické vydání zvažujeme. Ovšem až po nějakém čase. Nejspíš v období Vánoc.

| 44
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 července, 2013 - 18:58

Bude elektrické vidání? půl roku od vánoc a zatim nic :-)

| 48
AV
AV - 04 července, 2013 - 21:46

Elektrické vydání je k dispozici tady: http://www.izun.eu/slovo-sefredaktora/at-vas-sila-provazi-i-v-roce-2013

| 44

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙