„Letňák“ začíná a iZUN se mění!

Úvodní fotka
Zimní zkouškové je ve svém konci a před sebou máme opět letní semestr. Za minulý semestr máme za sebou několik skvělých projektů, mezi které patří i rebrand, který se dotkne nejenom iZUNu.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
rád bych Vás uvítal v novém semestru. V tom minulém jsme Vás zásobovali články o univerzitě i mimo ni, mohli jsme pro Vás uspořádat Zahajovací party, která byla letos v novém kabátu, mediálně jsme se podíleli na Life Sciences Film Festivalu, zorganizovali nemálo akcí či zprostředkovali již tradiční burzu skript. V redakci jsme přijali na podzim historicky nejvyšší počet nováčků, posílili tak redakční strukturu, začali pracovat na vylepšování interní komunikace a utužování kolektivu. V závěru shrnutí zimního semestru bych se rád ještě pozastavil u Vánočních trhů. V prosinci proběhl již druhý ročník, který byl rozsáhlejší a přilákal více studentů než v minulém roce. Jsem rád, že se tento projekt uchytil, a může tak do našeho krásného kampusu zatáhnout ještě více vánoční atmosféry. Chci také poděkovat všem studentským organizacím, které se na trzích podílely a nabídly velmi profesionální spolupráci a pomohly umocnit zážitky z trhů.


Dnešním dnem se završuje projekt, jehož cílem byl rebrand iZUNu, který spočíval ve zrodu nového a svěžího loga, webové aplikace či vytvoření jednotného stylu pro veškeré naše vizuály, které umožní lepší identifikaci Univerzitních novin. A tím docílit větší povědomí nejen celé akademické obce, ale i široké veřejnosti. Tyto změny nadělujeme iZUNu k jeho desátému říjnovému výročí, které hodláme slavit po celý rok, a chceme, abyste i vy byli součástí. V novém logu můžete vidět oproti starému navíc řádek obilek, který symbolizuje, že za deset let jsme se rozrostli a v určité míře snad i dospěli. Z prvních punkových začátků jsme se dostali až do současného stavu, iZUN vyrostl. Webová aplikace nahodila moderní kabát, byl kladen důraz intuitivnímu a uživatelsky přívětivějšímu rozhraní. Internetoví uživatelé se mění, jsme si toho vědomi a chceme se Vám čtenářům co nejvíce přiblížit. Pokud by Vám na webu něco chybělo, či jste měli nápady co přidat, tak jsme otevřeni veškerým připomínkám. Přece jenom o Vás, návštěvníky, nám jde především.

Rebrand iZUNu již začal před mnoha lety a bohužel byl na dlouhou dobu pozastaven. Jsem rád, že se podařilo tvrdou pílí projekt opět rozjet. Chtěl bych mockrát poděkovat všem, kteří se na rebrandu iZUNu podíleli, ať už v minulosti, či v posledních měsících. Domnívám se, že to stálo za to a můžeme se pustit do dalších skvělých projektů.


V předposledním odstavci bych Vám rád oznámil, že se mění náš Editor, který má na starosti veškeré tiskoviny a webové články. Tereza Daňková editorské žezlo předává Aleši Kotrbatému. Tereze mockrát děkuji za léta činnosti na tomto náročném postu a Alešovi přeji mnoho úspěchů a nekončící zapálení.
Závěrem bych Vám čtenářům chtěl poděkovat, že jste s námi, a rád bych Vás pozval na všechny akce letního semestru, ať už se jedná o Burzu skript, Music Challenge či Beerligu. Letos nás také čeká jubilejní 20. ročník Miss Agra, které si určitě užijete tak jako nikdy předtím.

Autoři: Radek Martiník
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 10. 2019 0

Změna je život aneb Na slovíčko se šéfredaktory

Číst více
02. 10. 2017 1

Úvodní slovo šéfredaktora pro Akademický rok 2017/2018

Číst více
13. 07. 2016 6

Je dobojováno aneb Rozlučka s šéfredaktorem

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙