7. ročník Suchdolské Beer Ligy! Komu sedmička přinese štěstí?

06. 10. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Semestr nám začal ve velkém stylu a spousta velkých párty již brzy doplní také legendární Beer liga, ve které se v nelítosném boji utkává několik týmů pivařů! Komu letošní 7. ročník přinese štěstí a kdo si domů odnese vytoužený sud za první místo? Obhájí loňský skvělý výkon Královští Leprikóni, nebo se objeví nový tým, který je sesadí z pomyslného pivního trůnu?

Pokud se chcete stát legendami mezi pivaři, není nic jednoduššího, než na to jít přes Beer ligu! Stačí jen sehnat partu lidí, kteří do toho půjdou s Vámi, vytvořit čtyřčlenný tým a zaregistrovat se na magdalena.borkova@izun.eu. Do startu zbývá už jen pár dnů, tak se hezky roztrénujte! Nebo si snad raději dáte půst, abyste měli na nadcházející událost pořádnou žízeň? Taktiku necháme čistě na Vás. Hurá do toho!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

KDY: středa 14. 10. 2015KDE: Univerzitní klub KruháčSTART: 18:00PREZENTACE TÝMŮ: 16:30 - 17:45PŘIHLÁŠKY NA: magdalena.borkova@izun.eu (jména členů týmu a název týmu)

Tým je nutné přihlásit buď e-mailem na magdalena.borkova@iznu.eu, a to do 13. 10. do 20:00 (den před soutěží), nebo případně od 16:30 do 17:45 přímo na STARTU v Univerzitním klubu Kruháč. Kapacita je omezena na 30 týmů, takže neotálejte. Startovné je 120 Kč za celý tým.Veškerou konzumaci si ale hradí každý účastník sám.

Na startu (u UK Kruháč) dostane každý registrovaný tým (čtyřčlenný) 4 × záznamový arch, kde je 5 prázdných políček připravených pro razítka v jednotlivých hospodách. Dále tým dostane mapu a seznam všech hospod, které musí navštívit. Razítko dostane za vypití alkoholického piva (muži 0,5 l, ženy 0,3 l) od členů iZUN, kteří budou na soutěž v hospodách dohlížet. Startu se musí zúčastnit celý tým.

Vždy se bude startovat po dvou týmech. Po zopakování pravidel a odstartování zapínáme časomíru a oba týmy začnou štafetově exovat třetinku piva. Po dopití posledního člena může tým vystartovat do dalších 5 hospod na seznamu. Tým musí obejít či oběhnout všech 5 hospod na seznamu, nezáleží na tom, v jakém pořadí.

Pohybovat se lze jen po vlastních nohách a veřejnou dopravou.

Jakmile v 5. hospodě tým dopije své poslední soutěžní pivo, musí se co nejrychleji dostat zpět na Kruháč všichni 4 členové s vyplněnými archy (na každém archu musí být 5 razítek). Poté se stopuje a zapisuje čas. Neexistuje žádná tolerance ztráty archu či nepřítomnosti člena týmu.

Zvracení se toleruje pouze do pytlů, které na startu tým dostane, či na místa, kde je to neškodné (toaleta, keře, trávník atp.). Chodníky a silnice, prosím, nezdobte.

Vyhlášení vítězů proběhne ve 20:00 na Kruháči. 

CENY PRO VÍTĚZE:

1. místo - sud piva 50 l 2. místo - sd piva 30 l 3. místo - 6 × 1,5 l pack 

Kdo se neumístí, určitě si zoufat taky nebude. Každý z Vás totiž bude odcházet s nezapomenutelným zážitkem. S přihláškami však neotálejte, maximální možný počet soutěžních týmů je totiž zmíněných 30. Těšíme se na Vás a pivu zdar!

Suchdolská Beer liga = sportovní, pivem prolitý zážitek!

Autoři: Šimon Vlásenko, Anita Vydrová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
01. 04. 2019 0

Co dělat 8. týden semestru

Číst více
03. 03. 2019 0

Nedělní přehled je tu! Na co se můžete těšit v následujícím týdnu?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙