Casting Miss Agro 2023 aneb ČZU hledá královnu!

28. 02. 2023 0 2 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Nejpopulárnější suchdolská akce se pro vás po svém loňském post-pandemickém návratu už chystá. Bude to opět velké a bude toho hodně! A co je nejdůležitější, přihlásit se můžeš už teď i ty!

Hned na začátku si řekneme klíčová data. Přihlášky už byly spuštěny a poběží až do 28. března. 19. dubna proběhne na “Kruhovce” castingové kolo a deset finalistek se utká o korunku 16. května přímo na hlavní stage festivalu.

Co tě čeká?

Nečekej tradiční soutěž miss. Pravidlo 90-60-90 ani promenáda v plavkách se na Suchdole nevede. Výška, váha nebo dokonalá chůze v podpatcích tady nehrají roli. Co je tím největším předpokladem, to jsi ty sama! Takže pokud chceš zažít parádní akci a nasbírat spoustu zkušeností, nekoukej napravo nalevo a zkus to.


Co tě nemine?

Pokud máš pořád obavy, náš perfektní tým ti je sundá z ramen. Naše parta fotografů a fotografek tě naučí stát před foťákem, vyzkoušíš si rozhovory, choreografka z tebe udělá hvězdu. A na teambuildingu finalistek si najdeš kamarádky na zbytek života. Finále na hlavní stage, to už bude jenom třešnička na dortu.

A jak se přihlásit?

Není nic snažšího. Vyplň tuhle krátkou přihlášku a na castingu buď sama sebou. A jestli máš kámošku, spolužačku nebo přítelkyni, můžeš ji přihlásit taky. Takže pokud chceš Miss Agro zažít přímo z centra dění, nezapomeň, že přihlášky končí 28. března.

Autoři: Šárka Sládková Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

23. 08. 2023 0

Rozhovory s kapelami z Miss Agro: Marpo & TroubleGang a Chinaski

Číst více
23. 08. 2023 0

Rozhovory s kapelami z Miss Agro: Vintage Wine a Jamaron

Číst více
06. 03. 2023 0

Nejhorší typy spolužáků

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙