Casting na královnu krásy v plném proudu. Jaké nás letos na Miss Agro čekají novinky?

05. 02. 2014 40 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jako by to bylo včera, co přebírala titul nejkrásnější ženy ČZU Klára Paletová. Uplynulo téměř devět měsíců a kolotoč příprav na jedinečný 16. ročník open-air festivalu krásy se právě roztáčí. Do kdy je možné se přihlásit a jaké novinky nás letos čekají? Nenechte se pobízet a čtěte dál...

Jako by to bylo včera, co přebírala titul nejkrásnější ženy ČZU Klára Paletová. Uplynulo téměř devět měsíců a kolotoč příprav na jedinečný 16. ročník open-air festivalu krásy se právě roztáčí. Do kdy je možné se přihlásit a jaké novinky nás letos čekají? Nenechte se pobízet a čtěte dál...

Casting

Už patnáct vítězek od svého vzniku zná soutěž Miss Agro. Pokud se chcete zařadit po bok těchto krásek a stát se suchdolskou celebritou, není nic jednoduššího. Od poloviny prosince loňského roku probíhá přihlašování do castingu, který se uskuteční 19. 2. 2014. Přihlašování končí 16. 2. ve 12:00. Co všechno je třeba uvést do přihlášky?

Na email soutez@missagro.cz pošlete:

  • Jméno a příjmení
  • Fakultu
  • Obor
  • Ve kterém studujete ročníku
  • Telefonní číslo
  • Váhu
  • Výšku
  • A přiložte 3 fotografie (jednu portrétovou a dvě vaší postavy)

Přihlásit můžete i svoji kamarádku, sestru, přítelkyni nebo manželku. Nezapomeňte ale uvést telefonní kontakt na vás oba.

Top komentář
05 února, 2014 - 18:23 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Kvůli bezpečnosti? Jaký druh "nebezpečí" skutečně hrozí? Jestli ono to nebude náhodou neutuchajícím hladem po zisku... A schovávat to ochranu lidí je vážne demagogie. On totiž chlast koupený v areálu je opatřen magickou formulí, kvůli které je bezpečný. A plot zas povede k ještě větší buzeraci "securiťáků" než v minulých letech, viz tudy jít smíš/nesmíš apod. Trochu mě mrzí jakou cestou se organizátoři ubírají. Díky za názory, ČZU zdar!

Miss Agro 2014

Jak bude vypadat ten letošní šestnáctý ročník Miss Agro? Velkolepý den proběhne v úterý 13. 5. 2014 a návštěvníky bude čekat tento rok jedna z velkých změn.

Vstup bude tradičně zdarma, ale místo konání již bude kompletně uzavřené, tzn. oplocené. Je to především z důvodů bezpečnosti návštěvníků, kvůli které bude zakázáno na festival vnášet jakýkoliv vlastní alkohol. Jak upřesňuje jeden z organizátorů Marek Vyoral: „Toto opatření jsme zavedli jednak z hlediska bezpečnosti, a také kvůli tomu, že se chceme stát nejčistším festivalem v republice. Nebude tak docházet k zbytečné kumulaci odpadu a s tím spojenému znečištění. Uvažujeme také o výrobě vlastních plastových kelímků, které by měl návštěvník během celého festivalu u sebe.

Ptáte se, jakých hvězd hudebního nebe se na letošním ročníku dočkáme? Máme pro vás exkluzivně první potvrzenou kapelu. Jednou z hvězd letošního line-up bude Prago Union. Tahle hiphopová partička založená v roce 2002 se bude snažit svými texty rozpálit Suchdol jako při svých koncertech.

Od nás, jako od mediálního partnera Miss Agro, se můžete těšit opět na ty nejaktuálnější informace ze zákulisí, pohledy našich kamer z castingů, příprav, soustředění a samozřejmě i finálového dne. Již třetím rokem také budeme mít kategorii Miss iZUN, ve které ukazujeme dívky v tom nejkrásnějším zemědělském světle.

A jak to vypadalo loni?

Miss iZUN 2013 - Klára Paletová

Zásadní novinky byly odhaleny a teď už nezbývá než se těšit, kterých 12 finalistek si to v květnu rozdá o titul královny krásy ČZU — Miss Agro 2014.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel
Honza Losos
Honza Losos - 05 února, 2014 - 18:23

Kvůli bezpečnosti? Jaký druh "nebezpečí" skutečně hrozí? Jestli ono to nebude náhodou neutuchajícím hladem po zisku... A schovávat to ochranu lidí je vážne demagogie. On totiž chlast koupený v areálu je opatřen magickou formulí, kvůli které je bezpečný. A plot zas povede k ještě větší buzeraci "securiťáků" než v minulých letech, viz tudy jít smíš/nesmíš apod. Trochu mě mrzí jakou cestou se organizátoři ubírají. Díky za názory, ČZU zdar!

| 78
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 února, 2014 - 20:43

že by se jednalo o požadavek sponzora??

| 49
anonymní zemědělec
anonymní zemědělec - 06 února, 2014 - 00:46

Prago unio? Pardon, ale miss agro mělo a má navíc..Počkáme co bude dál, ale na tuhle partičku mě tam nikdo neuvidí (leta by byl zase hokej :D)

| 45
Anonymní anonym
Anonymní anonym - 07 února, 2014 - 10:47

Nevtírej se mastičko, já si jejich koncík pořádně užiju! :)

| 48
Anonymní technik
Anonymní technik - 06 února, 2014 - 09:30

Když to řeknu terminologií iZUNu, tak celá Miss Agro má tendenci jít do hnoje!

| 55
Petr
Petr - 06 února, 2014 - 13:48

Oplocení a zákaz vnášení alkoholu je cesta do pekel... Škoda, Missagro bývalo vždy super akcí, ale upřednostnit vyšší tržby za chlast na úkor několika set možná až tisícovek lidí, které to odradí je hodně krátkodobé uvažovaní prospěšné jen vlastní kapse...

| 74
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 15:11

stejně to dopadle jak klasický slunce seno... tak se holt přestěhujem za ty cedule a tam už ten zákaz neplatí. V tomhle případě asi lidi nebudou bivakovat na hřišti pod jihem, ale určitě někdo něco vymyslí. A já bejt na géčku nebo efku, tak se předzásobim chlastem a prodávam to tam z okna ve velkym. Nemam strach, že se tohle neojebe...

| 32
Jakobyx
Jakobyx - 11 února, 2014 - 15:30

a nepřijde vám, že už toho je "zadarmo" dost? několik kapel v širokém spektru žánrů, profi pódium, zvuk, prostě kultura zadarmo, za kterou jsou týdny práce desítek lidí? To vše se potom neobejde bez sponzorů, které v dnešní ekonomické situaci je čím dál tím těžší sehnat...potom jediná možnost je zamezit vnášení vlastních nápojů, aby se alespoň část prostředků vrátila a prodejci měli vůbec důvod na takové akci postavit svůj stánek...ach jo...zkuste si při studiu a práci zorganizovat podobnou akci vy vořeši a poserete se..

| 54
Tomáš
Tomáš - 07 února, 2014 - 11:15

S nostalgií vzpomín na Miss Agro konající se ještě před PEF, hrál Divokej Bill, byla pohodička, člověk se natáhnul na trávu, když chtěl dal si Braníka z flašky. Kde jsou ty časy

| 45
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 února, 2014 - 15:38

Oplocení a zákaz alkoholu? Něco mi říká že pivo letos výrazně podraží a s plotem a vostrejma holohlavcema u vchodu už ta akce tak nějak ztratí tu atmošku kdy si lehnete s vlastní lahvinkou před kolej s kámošema a bude z toho druhej Majáles.

| 36
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 února, 2014 - 16:45

Škoda, no. Miss Agro si dlouhou dobu (a díky Bohu!), držela lehce "podpantofláckej" profil, ale s tím (zemědělsky schváleným) hnojem, co organizátor vypustil, se hrneme plnou parou do stejného pytle, jako všechny ostatní české fesťáky. Letos to bude oplocení a prohledávání batohů (už samo od sebe absurdní). Jak chtěj oplotit areál? Že ho rozříznou vejpůl a lidem, co pujdou ze zkoušky na kolej budou projíždět tašku? A výmluva na "kumulaci odpadu" je naprosto směšná. Hamty, hamty, ať je z toho co nejvíc chechtáků. Kdo ví, co nás čeká příští rok.... Jak říkám - škoda. Tohle je cesta do pekel.

| 42
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 února, 2014 - 17:23

klidně půjdu uklízet. Hlavně ať je to bez plotů a sekuriťáků...

| 41
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 08 února, 2014 - 17:09

Taky klidně půjdu uklízet. BOJKOT!!!

| 36
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 09 února, 2014 - 10:46

ČZU GO do sraček!

| 45
Bóta
Bóta - 09 února, 2014 - 20:58

Důvod je jednoznačný - podle toho kolik se prodá piva u stánků, tolik shrábne Vyvoral a ČZU GO fíčko do vlastní kapsy. Tohle už není studentká akce dělaná s láskou, to je regulérní byznys. čzu go s.r.o. !!

| 69
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 16:00

Kočica & Vyoral, s.r.o.

| 51
Anonymní zemědělec z FŽP
Anonymní zemědělec z FŽP - 09 února, 2014 - 21:19

Upřímně mě těší, že jsem v termínu letošního miss agra se školou na terenním cvičení. Tp jako nařídíte uzavřít i večerku na koleji? Akce s plotama, sekuriťákama a tunou zákazů jako je třeba omezení vlastního pití smrdí a není mi k Suchdolu vlastní. amen

| 46
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 10 února, 2014 - 12:39

Hmmm... tak to si nějak nedokážu představit oplocení??? Co lidi bydlící na koleji a jen tak průchozí?? A tedy argument s nejčistším festivalem je taky k pousmání. Myslím, že nikomu nevydrží jeden kelímek v ruce po celou dobu. Co odpad od různých jídel ?? Co takhle nejdřív přemýšlet a až pak realizovat ???

| 48
Anna K.
Anna K. - 12 února, 2014 - 10:38

To je teda pěkna odmena za snahu lidem, co se snazi vam všem kazdorocne zpestřit konec studijniho roku tak famózní akci...opravdu mi je lito vsech organizatoru, protoze sama jsem mela moznost byt u toho celeho kolotoce, domlouvani a presvedcovani sponzoru atd..a proto vim jak je to cim dal tim od roku horsi a těžší takovouhle akci dat vubec dohromady...Opravdu je to velmi narocne...a to ze se provedou nejake ty vetsi organizacni změny porat si myslim ze to kompenzuje to, že mate moznost si poslechnout supr kapely zadarmo...například z minuleho roku kapelu No Name...A jestli si koupite hnusny pivo ve skle nebo v plechovce ja dam radši přednost cerstve natocenemu i když si budu muset priplatit tech par korun....proste tady se jenom ukazuje ta naše dobra ceska ,, socialnost,, bude to znit asi prehnane, ale alespon se tyhle socialni pripady co nemaj ani na pivo nebudou po arealu ozraly jak dobytci z Ruska...ale uzit si srandu prosre taky neco stoji...s tim se nas národ bude muset smirit...

| 42
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 10 února, 2014 - 19:17

"Basty" si za provize rád koupí nové Audi.

| 55
Marek Basty Vyoral
Marek Basty Vyoral - 11 února, 2014 - 14:30

Zkusím pár věcí objasnit. 1) všechny kapely co budou na Majálesu, tak ty mít nemůžeme, protože jsou booklé ještě na další dva následující a ve smlouvě jsou ještě podmínky, které to neumožňují. 2) Kompletní financování miss agro (stejně jako značka) je v režii univerzity tzn. žádné finance nejdou přes nás, proto nechápu kde si máme nahrabat. MA děláme s Vojtou, který akci dělá 7let a oplocená měla být cca. 3 roky zpět. No a enviroment, to je novinka i vzhledem k dlouhodobému záměru univerzity a snaze o pomoct s naplněním a se snahou stát se zelený festival (spolupracovat budeme i s MŽP). Mrzí mne komentáře, které plynou z nevědomosti. S šéfredaktorem iZUNu uděláme ještě jeden článek, kde se tyhle věci pokusíme vysvětlit, abyste byly plně v obraze. Pořád se Vám snažíme vyjít vstříc jak můžeme, tak z nás prosím nedělejte nějaké zloděje...

| 57
Bóta
Bóta - 11 února, 2014 - 16:27

Škoda, že už tam nepíšeš, že čim víc piva se prodá, o to větší fíčko dostaneš po akci na ruku. Čili oplocení má jen ten účel, aby sme museli hrábnout hlouběji do kapsi za chlast a ty sis pak nahrabal ještě víc. Hezky tu někdo podotknul Kočica a Basty s.r.o. dokonce i v tom správném pořadí, protože Basty je takovej hlupák, kterej by bez Kočicy neudělal ani ránu (resp. ani vindru).

| 54
Marek Basty Vyoral
Marek Basty Vyoral - 11 února, 2014 - 16:39

Asi nevíš, že pivo se prodává za FIX před akcí na účet univerzity (opatření proti počasí) takže nám je jedno, kolik se toho prodá.

| 42
Bóta
Bóta - 11 února, 2014 - 20:38

Jo, takže bonusový prachy, když se toho vytočí hodně, vlastně vůbec neexistujou, chápu. A když se prodá dost předraženejch redbullů, tak z toho taky žádný fíčko neni. Ty mě fakt bavíš :) Kvůli Vaší nenažranosti kazíte tuhle skvělou akci.

| 49
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 15:10

Já to nějak nechápu... co vám tolik vadí? Že si tam nebudete moct vzít vlastní chlast, stejně jako na jakýkoli jiný akce, nebo vstupný zdarma? :) Předem díky za vysvětlení...

| 53
anonymní zemědělec
anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 15:41

Vadí mi asi to, že to trošku ztratí tu atmosféru, navíc asi nejhorší, že já jakožto bydlící člověk na koleji, tak mě budou pořád ošahávat plešatý opice, jen když si pro něco zajdu na kolej? BTW na kolej chodí spousta lidí jenom třeba na záchod, aby nemuseli stát fronty atd.. jako já se napiju na koleji o chlast mi nejde.

| 34
Dolomit
Dolomit - 11 února, 2014 - 17:29

Souhlasím se všema negativníma komentářema !! Taky si myslím, že nějakej progress a inovace jsou naprosto zbytečné věci, které by se měli zrušit, pojďte nejlépe udělat revoluci a vrátit se o 210 let zpátky, všem bude fajn, všichni budou spokojeni, pivo bude stát 2 koruny, cigarety 10 a budeme chodit v ponožkách a sandálech. To je ta správná cesta, hlavně neinovovat, podporovat čůráctví a volit komunisty !! Miluju Vás všechny, ANONYMNÍ ZEMĚDĚLCI !!! pro nechápavce - jste banda ignorantnů a aby Vás hadi pojebali

| 53
lesák Josef
lesák Josef - 13 února, 2014 - 20:12

Dík za agitaci pro naší partaj :D A bude tam rozdávat blbiš zase koblížky? :D

| 32
Anonymní zemědělkyně
Anonymní zemědělkyně - 11 února, 2014 - 18:50

Přemýšlela jsem zda budu taky reagovat... Budu. Větší bezpečnost? To že se bude pár tisíc lidí těsnit u jednoho vchodu??? Nevím inovace ano, ale tohle je podle mě moc. Na klasickejch fesťákách jsou zálohovaný kelímky a funguje to báječně. Nebo to dopadne jak psal zemědělec výše - posunem se za cedule, napijem se na koleji (snad nebudem mít sekuriťáka u dveří pokoje aby hlídal)... Myslím si, že tohle není nejlepší nápad...

| 36
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 20:06

Zákaz vnášení alkoholu a bezpečnost? Na spoustě zahraničních festivalu to není problém a do areálu si můžete vzít jak vlastní pití, tak i jídlo (viz. Např. Glastonbury). Z důvodu bezpečnosti není dovoleno vnaset jen sklo... Kvuli pivu to možná nebude, ale neprodává se jen pivo...

| 36
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 února, 2014 - 23:57

Typický čecháčkovství! Místo toho, abyste byli rádi, že někdo investuje spoustu svého času, který by mohl uplatnit jakkoliv jinak, do akce, kterou dělá především pro ostatní a ne pro sebe a pro peníze, tak budete kolem něj plivat špínu... Že bude akce oplocená? No a?.. To už každý máte plánek plotu před sebou, že víte jak moc Vám JEDEN DEN bude plot bránit při cestě na kolej či kamkoliv jinam?.. A zákaz vnášení vlastního alkoholu?.. Vy asi běžně chodíte do hospod, do klubů atp. pít svoje vlastní zásoby, co?.. Jestli Vám opravdu tohle vadí, tak zkuste udělat akci, kde Vám bude hrát spousta kvalitních kapel, vstup bude zdarma a každý si bude moct přinést svého lahváče a vyvalit se s nim kdekoliv se mu zlíbí.. Jestli tohle dokážete, pak máte můj obdiv. Jestli ne, tak si jednou zkuste vážit toho, co pro Vás dělá někdo jiný a svoje blbý/závistivý remcaní si nechte od cesty.

| 50
Kristyna
Kristyna - 12 února, 2014 - 07:23

No ono i kdyby se rozdavali parky zadarmo tak se stejne najdou zas naky blbecci,kterym se to nebude libit. Plot je beznou veci na jakymkoliv festaku. Nevim co za tim vidite za problem. Panak jegra za 20, pivko taky za par korun. Penize,ktery usetrite za vstupny si vesele muzete propijet. Jinak DOPORUCUJU ty plastovy vratny kelimky,kdekoliv jsem pracovala,zustavala jsem s uzasem stat,protoze jsem nechapala to cisto jaky tam bylo. A kdyz jsou pekny lidi si je radi nechavaji na pamatku. A vsem tvurcum festivalu preju pevny nervy,podivejte kam jste to az dotahli,takze z obycejnych komentaru neveste hlavy. Kazda inovace bude mit svy odpurce.

| 60
ZH
ZH - 12 února, 2014 - 12:19

Právě jsem se velmi dobře pobavila. Ať bez jména nebo s ním, jeden přes druhého se tu dohadujete jen o tom, jestli z toho Marek má nebo nemá prachy. Upřímně nám všem to může být - s odpuštěním - u zadku. Po každém (originálním) Miss Agru to všude smrdělo jak mezi bezdomovci pod mostem, člověk se dobu bál vylézt ven kvůli rozbitým lahvím všude kolem. Tak prostě jednou budeme mít standardní úroveň. Tak hold jednou budeme někde mezi ploty. Však se z toho nezblázníte. Faktem zůstává, že je to velká spousta práce pro organizátory a každý si tam nakonec jen dovalí zadek, ožere hubu, nablije do křoví a táhne domů. Tak choďte stavět stage a budete mít nějaký to pivo zadarmo. tak se někde angažujte a třeba z toho pro vás taky budou plynout výhody. Nejsnazší je totiž jenom sedět za monitorem a rozdávat rozumy a názory. Když se tu vy všichni podělíte o své zkušenosti z organizací jakékoliv podobné menší či větší akce, která dopadla lépe nebo dokonce už má x ročníků za sebou, potom se všichni můžeme pobavit, porovnat, pořešit. Ale máte-li jen hubu plnou keců a „skutek utek“, tak si seďte doma, vůbec tam nechoďte a nic z toho vás nerozhází. Osočovat se navzájem online umí každý.

| 53
Věra Pohlová 72 let důchodkyně
Věra Pohlová 72 let důchodkyně - 12 února, 2014 - 12:35

Tyhle komentáře každého jenom otravují. Já bych všechny ty Miss Agra a alkoholy zakázala.

| 40
Anonymní modelář
Anonymní modelář - 12 února, 2014 - 14:07

Doufám, že tuhle debilní akci už konečně zrušíte! Akorát se tam jedou vožrat burani z celý prahy. Dřív to bylo privátního charakteru, hranolky z čzu brambor a další lokální produkce. Nějak se vytratil význam týhle akce a zůstali jen prachy v podobě sponzoringu a lákadla studentů na "pohodovou univerzitu", kde se místo učení píšou "články", aby bylo na nový káry.

| 50
Divak
Divak - 12 února, 2014 - 22:07

Tohle je fór, ještě si stěžovat, že za nás někdo udělá akci. Na Miss Agro se chodím bavit a jsem rád, že ho za mě někdo udělá a ještě mi to naservíruje zadarmo... Základní poučka je, když chci chlastat musím na to mít, nikdo nikoho nenutí a když mám problém s nákupem pitím, tak přece nepiju :D Jestli někdo chce tahat petky piva z kauflandu, tak mu to může být fakt už jedno... Ta závist je fakt smutná, kdyby naše univerzita měla víc lidí jako je Basty, tak jsme někde jinde, protože málo kdo dělá univerzitu fakt živou. Pro melancholiky a vzpomínače na minulost...vraťte se zpátky a neničte nám přítomnost!!!

| 42
Pája
Pája - 12 února, 2014 - 23:43

Opravdu pro dobrotu na žebrotu, člověk pro vás něco dělá, snaží se, aby to mělo úroveň a nějak to vypadalo a co slyší? Jenom stížnosti, tohle se mi nelíbí, nebudu platit za pití... chtěla bych vidět, kdo z vás by to udělal líp... Kritizovat umí každý, ale pochválit jen málokdo... Máte vstup zadarmo, kapely, missky o zábavu je postaráno a to že si tam nemůžete přinést své pití je ten nejmenší problém, tak si ho hold bože koupim, vše ostatní máte zadarmo!! Ale podej prst...... když byste šli na nějaký jiný festival, dáte minimálně 500,- za vstup a pití si tam taky kupujete, ale to už vám nevadí...fakt nebudu se divit, až se na to pořadatelé vykvajznou a budem mít po ptákách všichni... místo keců co je špatně byste měli sypat návrhy, jak to tedy udělat líp (myslím tím normální návrhy, které by se dali zrealizovat) a ne jen slepě kritizovat... za mě je Miss Agro jedna z nejlepších akcí u nás na Suchdole a doufám, že bude stále pokračovat, je za ní spousta a spousta práce, tak by to bylo škoda!! Takže Basty go!!

| 48
lesák Josef
lesák Josef - 13 února, 2014 - 20:22

Taky přidám komentář, když vidím ty sračky tady. Není to moje oblíbená akce, já se radši opíjím v menší skupině :) plot se mi moc nezdá ale budiž. Co se tím změní? Každý rok nás na koleji ten den kontrolují jestli tam bydlíme, tak to přežiju i letos. Spíš než kontrola jednou za rok mě sere, že na koleji si bez karty nedojdu už ani na hajzl, to je celoroční bezúčelná buzerace a ne to, že jednou za rok mě zkontrolují. Tak si to pívo koupím o den dřív no. Řekl jsem to Bastymu osobně a napíšu to veřejně i sem: Má mojí podporu, kdyby cokoliv potřeboval. Páč na rozdíl od většiny lidí nesedí na prdeli ale snaží se něco dělat pro druhý ač ho k tomu nikdo nenutí. Takže zavřete huby a vemte si z něj příklad! Úplně jinak by to vypadalo nejen na škole, ale v celým státě, kdyby bylo víc takových nadšenců a nebyla většina jen pivních remcalů. Čest práci, která dobro plodí! Ondřej J. Fudaly

| 45
Bernyz
Bernyz - 14 února, 2014 - 13:19

Nějak nechápu negativní komentáře. Pokud se má konat nějaká podobná akce, tak na ní organizátor prostě potřebuje peníze, který proudí od sponzorů. Ti mají tedy jakousi páku nad organizátorem. Dokážu se vžít do role organizátora, kdy radši přistoupím na tohle, než abych fesťák zrušil. Několik podobnejch akcí už skončilo právě kvůli tomu, že byly zadarmo a když se pokusili organizátoři je zpoplatnit, tak na ně přišlo méně lidí = problém. (např. JoyRide). Zrovna na akci jako je Miss Agro sponzoři ztrácí dost tržeb, protože si lidi nosí chlast z kolejí a proč by měl sponzor v tomto pokračovat?! Já se tedy přikláním na stranu organizátorů - chápu, že tohle vyjednávání musí bejt dost hrozný.

| 47
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 února, 2014 - 21:21

Každej by to asi pochopil, kdyby napsali.. "měli jsme na výběr - a) oplocený areál a sponzory nebo b) žádný miss agro".. ale to, že tady někdo píše o životním prostředí, je až komický.. já kašlu na to, kdo si kolik vydělá.. auto už si koupil, barák si už určitě taky staví.. ale je mi to jedno..jen nám nechte pohodový miss agro... a když jde o to já bych i vstup zaplatil, vím, že by ho určitě chtěli i vybírat, ale naštěstí to není v areálu čzu možné..

| 47

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙