Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

06. 05. 2019 0 2 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se nejen s focením, ale i se samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

7. Karolína Junková

iZUN: Co tě vedlo k tomu, že ses přihlásila do Miss Agro?

Karolína Junková: Asi mě k tomu vedlo to dobrodružství, ten adrenalin, protože to mě baví. A asi proto, že hodně lidí říká, že jsem nějakým způsobem hezká a zajímavá, tak jsem si nejspíš trochu chtěla dokázat, jestli mám na to, probojovat se do finále této naší univerzitní soutěže. 

iZUN: Proč si myslíš, že jsi oslovila porotu právě ty?

Karolína Junková: Myslím si, že působím přirozeně. A možná proto, že mi babička říká, že jsem sluníčko, když se usmívám, takže třeba právě díky tomu širokému úsměvu. (úsměv) 

iZUN: Co od této soutěže očekáváš?

Karolína Junková: Určitě očekávám, že najdu nové kamarády, což se už potvrzuje, a že zase objevím kousek pro mě neprobádaného světa a možná i kousek sama sebe.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Karolína Junková: Moc volného času nemám, protože ke škole mám ještě dvě práce, jednu v reklamní agentuře a druhou ve fitness centru. Takže můj volný čas vypadá jako typický gaučink. Když večer doma padnu k televizi, tak úplně vypínám. 

iZUN: Jak bys popsala svou povahu?

Karolína Junková: Myslím si, že jsem spolehlivá, snažím se chovat čestně, a možná charismatická?

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Karolína Junková: Stát se první českou prezidentkou! Ale to si ještě tak 17 let počkám, tak snad mě některá nepředběhne. (smích) 

iZUN: Jaká je tvá představa ideálního muže a co tě dostane do kolen?

Karolína Junková: Do kolen mě dostane, když mi někdo podkopne nohy. Ale když budeme mluvit o mužích, tak mě něčím musí zaujmout vzhledově, protože přiznejme si, že tam musí být nějaká jiskra. A pak asi to charisma. Ráda bych vedle sebe měla gentlemana, ale zároveň toho, který když půjde do tuhého, nebojí se použít pěsti.

Bio zpovídaného

Jméno: Karolína Junková

Krátký životopis: Karolíně je 23 let a studuje třetí ročník oboru Hospodářská a kulturní studia na PEF. Nikdy neodolá tomu usmívat se, chtěla by se stát první českou prezidentkou a po večerech neopovrhne trochou gaučingu. Jejím životním vzorem je Wonder Woman.

iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství? Nejen co se týče Miss Agro?

Karolína Junková: Asi všechno, ale zase aby to bylo v nějakých mezích fair play. Takže chovat se k ostatním tak, jak bych chtěla, aby se oni chovali ke mně. Zároveň dostat ze sebe to nejlepší, což věřím, že k vítězství vždy pomůže.  

iZUN: Máš nějakou perličku, o kterou by ses s námi mohla podělit? Nějaké faux pas na akci a podobně?

Karolína Junková: Myslím si, že asi nejsem úplně skandální typ člověka. Ale moje největší perlička je asi to, jak jsem tancovala na stole v podprsence.

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Karolína Junková: Všechno se dá zlepšit, určitě i tohle. Měli bychom na tom začít pracovat, a proto je důležité, aby každý začal u sebe a kupoval vajíčka například z podestýlkového chovu. 

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Karolína Junková? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙