Den rekordů se vrací! Trumfne ČZU loňský rekordní zápis?

21. 04. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
24. dubna to bude přesně rok, co se na ČZU zrodil jedinečný český rekord. Ten den se do autobusu číslo 107 v prostoru před menzou „nacpalo“ neuvěřitelných 225 zemědělců. Co se chystá letos na Den rekordů?

Loňský zápis do České knihy rekordů vzbudil nebývalý zájem i mimo ČZU. Reportáž z tohoto Dne rekordů se dostala do 10 internetových portálů, 3 televizí, 3 rádií a 3 tištěných médií. Tak nebývalý zájem ČZU už dlouho nepamatuje.

Je možné takto vysoce nastavenou laťku překonat? Uvidíme.

23. 4. 2014 ve 12:00 se před menzou uskuteční druhý ročník Dne rekordů ČZU pořádaný organizací ČZU:Go! V čem všem se budou zemědělci snažit opět dobýt rekord?

Největší pyramida z plechovek

Podaří se postavit největší pyramidu z plných plechovek? Je to velká výzva. V případě trojúhelníkové základny je potřeba na překonání rekordu minimální délka 2 metry na každé straně. Při vyskládání až do špičky by taková pyramida měla kolem šesti metrů!

Nejdelším brčkem vypité pivo

Soutěž určená pro týmy o pěti hráčích, kteří musí svépomocí spojit metrová brčka a v co nejkratším čase vypít pivo. Vítězný tým pak získá pět pivních packů“.

Největší lidský nápis ve tvaru ČZU

Pokus o překonání tohoto rekordu bude probíhat na parkovišti před menzou. Potřeba je přibližně 300 lidí, tzn. 100 lidí na jedno písmeno. Podaří se překonat i tento rekord?

Scéna je připravena. Tak vyrazíte ve středu 23. 4. 2014 stát se součástí pokusů o zápisy do České knihy rekordů?

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

24. 04. 2013 8

Rekord je doma! Jak to probíhalo?

Číst více
24. 04. 2013 8

Rekord je doma! Jak to probíhalo?

Číst více
15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙