Finalistka Miss Agro č. 10 - Anna Khajlová

27. 04. 2013 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Desátou finaliskou Miss Agro, kterou si dnes v krátkém medailonku přiblížíme, je Anna Khajlová. Studentka FAPPZ se rozhodně nebojí vyrazit v holínkách na pole a miluje plzeňskou dvanáctku. Co všechno se ještě z rozhovoru dozvíme?

Můžeš nám o sobě něco říct? Jaký obor studuješ a jak dlouho? Kolik ti je let?

Co o sobě říct… Miluji zvířata, především ta hospodářská a můj život byl od malička po boku koní, bez nichž si totiž nedokáži život představit. Mám ráda Pilsner Urquell, guláš a lívance od babičky. Vzhledem k mému vřelému vztahu ke zvířatům, jak už jsem zmínila, studuji I. rokem obor Chov koní. Jinak jsem letos oslavila 21. narozeniny.

iZUN:

iZUN: Co děláš ráda ve svém volném čase?

Ve volném čase ráda jezdím na koních - zase ty koně! (smích) a zbytek času se snažím věnovat přítelovi a rodině. Kromě koní jsem ale našla zálibu také ve vaření a hlavně pečení, to nejvíce obdivuje můj přítel, který je mým vrchním ochutnávačem.

iZUN: Čemu nikdy neodoláš?

Kinder Buenu, vychlazené plzeňské 12°, neodolám čerstvě vyšlehané smetaně, když dělám nějaký šlehačkový dort, obyčejně je pak o 1/3 menší, než má být. (úsměv) 

Ještě nedávno jsme kopili seno, nyní už i u nás vše nahradila technika, a tak místo kopení jezdím po louce traktorem.

iZUN: Jsi zadaná?

Ano, jsem šťastně zadaná už přes 3 roky…

Pracovala jsi někdy na poli nebo na zahradě?

Můj taťka vlastní velký statek a od malička jsem se zapojovala do prací, které k udržování hospodářství patří. Takže jsem prakticky na poli vyrůstala. Dodnes se snažím vypomáhat, jak to jde a jak mi čas dovolí. Na jaře pravidelně sázíme brambory a na podzim vybíráme. Ještě nedávno jsme kopili seno, nyní už i u nás vše nahradila technika, a tak místo kopení jezdím po louce traktorem. Zahradu nemáme, místo toho vlastníme rozlehlé pastviny, louky a pole, takže do země si u nás můžu rýpnout tak maximálně s kultivátorem (smích). Ale kytičky mě neberou…

Co ti imponuje? (co obdivuješ, co tě vždycky ohromí)

Nejvíc obdivuju asi paralympioniky. Nebo prostě obecně lidi, které potkají takové situace, že přijdou například o končetiny a jsou natolik optimističtí a věří si, že dokáží víc než jakýkoliv jiný zdravý člověk. Ta snaha nelitovat se, bojovat a nevzdat se svého cíle - to mě doopravdy ohromí.

iZUN: Ochutnala jsi někdy Suchdolského Jeníka? Jak bys ho zhodnotila?

Mám pivo velice ráda, vlastně skoro jiný alkohol nepiju tolik, jako právě pivo, ale Suchdolského Jeníka jsem ještě neměla možnost ochutnat. Tak jdeme na jedno, ne?! (úsměv)

iZUN: Čteš internetové Zemědělské univerzitní noviny iZUN.eu?

Než jsem se dostala do soutěže Miss Agro, musím se přiznat, že ne. Ani jsem vlastně o nich skoro nevěděla, ale teď si čas od času nějaký ten článek přečtu.

iZUN: Jaká je tvoje nejlepší/nejhorší vlastnost?

Začnu těma horšíma, těch je víc… jsem hodně urážlivá, občas nepochopím srandu… rodiče mi doma říkají, že jsem hubatá, drzá a vždy musím mít poslední slovo, takže to se mnou není zrovna jednoduché. (smích) Naopak moje nejlepší vlastnost je prý cit pro vaření (říká přítel) a přátelé zas říkají, že mám skvělou schopnost vyslechnout problémy druhých a případně poradit.  

iZUN: Jaké nejdivnější zvíře jsi v životě jedla?

Ani bych neřekla jaké nejdivnější zvíře, ale spíš jakou část zvířete. Doma někdy děláme guláš z býčích pohlavních žláz - prostě šourků. (smích) A je to dobrota!!

iZUN: Kdybys byla jeden den muž, co bys dělala?

Koukala bych celý den na fotbal nebo na hokej a křičela: ,,Miláčku, přines mi pivo!“ (smích)

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Jaký bych na to asi tak měla mít názor? Samozřejmě, že mám na to názor negativní. Vy byste chtěli žít v kleci?… Ale tím, že vám tady na tuto otázku odpovím, se pro drůbež chovanou v klecích nic nezmění…

Anně přejeme v soutěži hodně štěstí, a pokud vás právě ona zaujala, můžete jí poslat svůj hlas do soutěže o Miss iZUN. Po odeslání hlasu nezapomeňte potvrdit aktivační e-mail!

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2017 0

Kompletní manuál: Jak přežít Miss Agro 2017!

Číst více
14. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 10 - Nikola Holanová

Číst více
14. 05. 2017 0

Finalistka Miss Agro č. 10 - Nikola Holanová

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙