Finalistka Miss Agro č. 11 - Jana Jindřichová

03. 05. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Finalistkou Miss Agro 2014 s číslem 11 je dvaadvacetiletá blondýnka Jana Jindřichová. Co ona si myslí o mužích a k čemu přirovnává chování slepic v klecových chovech? Čtěte v dnešním medailonku.

iZUN: Můžeš nám o sobě něco říct? Odkud jsi, kolik Ti je let, co studuješ…

Pocházím z Děčína (to nejkrásnější město na severu Čech, kdyby někdo nevěděl), je mi 22 let a studuji Hospodářská a kulturní studia na PEF.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Volný čas - co to je?

iZUN:

iZUN: Bez čeho se v životě neobejdeš?

Bez přátel.

iZUN: Jak bys popsala svojí povahu?

Jsem otevřená, přátelská a z toho plyne, že si pořád musím s někým povídat (ke smůle učitelů i na přednáškách). A co se týče těch horších stránek mé povahy, tak jsem neuvěřitelně ovlivnitelná a v důležitých věcech se bojím říct svůj vlastní názor.

iZUN: Jsi zadaná?

Ne.

iZUN: Pracovala si někdy na poli nebo na zahradě?

Celý život jsme s rodiči a bratrem bydleli v rodinném domku se zahradou, takže práce se nevyhnula ani mně. Nejraději mám sekání trávy, ale vždy tomu tak nebylo. Když jsem před pár lety bydlela v Ústí nad Labem, měli jsme obrovskou zahradu, kterou když jsme konečně celou dosekali, tak na druhém konci už byla zase zarostlá, tzv. „neverending story“.

iZUN: Čeho si nejvíc vážíš na mužích?

Asi upřímnosti. Jak by řekla jedna moje kamarádka: „Nesnáším chlapy, co nemají koule na to, říct věci na rovinu.“
Nemusím mít doma génia...

iZUN: Preferuješ na mužích svaly nebo mozek?

50:50. Nejsem na chlapy, co celý svůj volný čas tráví v posilovnách a k tomu jedí různé přípravky napomáhající ke svalům a já nevím k čemu všemu možnému. Přijde mi to „zženštělé“ věnovat se jen tomu, jak vypadám.

Ale to neznamená, že nemám ráda sportovní postavy mužů, jen nic se nemá přehánět. Zároveň mám ráda inteligentní muže, ale jak jsem již řekla, všeho moc škodí, nemusela bych mít doma génia. (úsměv)

iZUN: Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Ještě před pár dny bych řekla nějaký klub, nejspíš Kruháč. Ale od té doby, co jsem byla fotit pro iZUN na školním statku, tak musím říct, že tam se mi opravdu líbí.

iZUN: Čteš Univerzitní noviny ČZU, iZUN.eu?

Tak určitě… Jistě, ráda se dozvím novinky ze školy. Avšak nejvíce otevíranou kolonkou na iZUN.eu je asi jídelníček. To abych věděla, na co se můžu „těšit“ v menze.

iZUN: Co všechno si ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Ve skutečnosti nejsem moc soutěživý typ, alespoň co se týče netýmových soutěží. V týmu se motivuji představou, že mě v případě prohry budou všichni nenávidět, takže tam jsem ochotná se opravdu hodně snažit. Jako třeba na TEPfaktoru, kdy jsme s naším týmem vyhráli!!!

iZUN:

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Tak tuto otázku jsem opravdu nečekala… Samozřejmě se mi to nelíbí, osobně kupuji vajíčka nosnic v halách. I když nevím, jestli to je lepší způsob chovu. Slyšela jsem, že slepice jsou ve velkém stresu, protože si kvůli velkému hejnu mezi sebou nedokážou vytvořit hierarchii.

Pokud to vezmu s nadhledem, tak jsem přes dva roky žila na kolejích, kde to bylo kleci velmi podobné. Nehledě na to, že zdejší „drůbež“ se v těchto podmínkách musí vzdělávat, vést intimní život a někdy žít i pět let. (úsměv)

Janě přejeme v soutěži hodně štěstí, a pokud Vás právě ona zaujala, můžete jí poslat svůj hlas do soutěže o Miss iZUN.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Filip Škeřík
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙