Finalistka Miss Agro č. 3 - Eliška Vaníčková

05. 05. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Eliška je hodně energický člověk, chvíli neposedí na místě. Celý život se věnovala tanci, který teď vyměnila za fitness a momentálně si dělá kurz instruktorky. Miluje smích a snaží se mít neustále dobrou náladu, občas jí je plná místnost, ale rozhodně nezkazí žádnou srandu. Řídí se heslem „Co se má stát, stane se.“ a snaží se ze všeho brát jen to nejlepší.

iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Vystudovala jsem zde Veřejnou správu a regionální rozvoj. Tento obor mě velice bavil, hlavně protože v něm nebyla matematika, což byl hlavní důvod mého výběru. Momentálně studuji Podnikání a administrativu. Tento obor jsem si úplně nevybrala, to on si vybral mě, protože jsem se nedostala na navazující studium Veřejné správy a regionálního rozvoje.

iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Potřebuji nutně novou pračku... Popravdě mě vyhecovali kamarádi a já jsem se nenechala dlouho ukecávat, jelikož jsem pro každou novou zkušenost.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Volného času opravdu moc nemám, jelikož si dělám kurz instruktorky fitness a to teď zabírá většinu mého času. Pokud nejsem v práci, hrozně ráda sportuji, vymýšlím neustále nejrůznější aktivity či výlety. Samozřejmě si ráda zajdu na dobré jídlo či vínko. Důležité je žít svůj život naplno se správnými lidmi okolo sebe.

iZUN: Jak bys popsala svoji povahu?

Jsem velice hyperaktivní, chvíli neposedím, potřebuji pořád něco dělat. Jsem hodně cílevědomá, charismatická, usměvavá, ale hodně hlasitá, někdy malinko uječená, netrpělivá, přátelská, někdy až moc důvěřivá, empatická, pracovitá... ale to můžete posoudit sami, když dorazíte na finále.

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš? 

Neodolám dobrému jídlu, vínku, kávě, slevám, kakau, rtěnkám, tequile... no když to tak vidím, nemám tak silnou vůli, jak jsem si myslela.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Snů mám hodně, ale ty se nikdy nesplní, jinak by to nebyly sny. Radši si tvořím cíle a hlavním mým cílem je být šťastná, což dokonale vystihuje tento citát od Johna Lennona: „Když jsem byl malý, ptal jsem se mamky, co je v životě nejdůležitější. Ona mi odpověděla: "Štěstí". Když jsme pak ve škole psali, co chceme v životě být, já napsal: "Šťastný". Řekli mi, že jsem nepochopil zadání. Já jim odpověděl, že oni nepochopili život.“

iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Musí to být opravdový muž, cílevědomý, vědět, co chce od života, musí být mojí oporou v dobrém i zlém, je to se mnou určitě náročné, takže musí mít pevné nervy, úsměv na tváři a mít kvalitní humor, kterým mě vždy rozesměje, a přitom chápat moje vtipné vtipy.

iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Farma? ... Celý areál je krásný, hlavně střechy fakult, kde si můžu dát s přáteli kafčo, nebo si sednout před fakultu do trávy, ale upřímně jsem ráda, když už jsem na cestě domů ze školy. 

iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Když se pro něco rozhodnu, jsem připravena udělat maximum, ale rozhodně nejdu přes mrtvoly. Důležité je se zúčastnit, dát to toho vše, bojovat do poslední chvíle a když prohraji, tak s dobrým pocitem a najdu si zas novou výzvu.

iZUN: Čteš iZUN.eu?

Od té doby, co jsem postoupila do finále, jsem pravidelným čtenářem.

iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Jak by se Vám líbilo být zavřený v kleci ?! ...

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙