Finalistka Miss Agro č. 4 - Nikola Kašáková

07. 05. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Nikola je ukecaná, věčně usměvavá „vesnická“ holka, která je pro každou srandu. Miluje svou rodinu a kamarády. Když zrovna není ve škole nebo v práci, najdete ji na in-linech, s kytarou v ruce nebo na drbech s kamarády. Má plno snů a věří, že si je všechny splní. Jako malá holka obdivovala všechny slečny, které se různých soutěží Miss účastnily, ale nikdy nevěřila, že by se něčeho takového mohla stát součástí. Je tak vděčná ségře, která ji sem přihlásila, a věří, že si celou soutěž pořádně užije!

iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Studuji Veřejnou správu a regionální rozvoj na Provozně ekonomické fakultě. Po střední škole jsem chtěla pokračovat v tom, co jsem studovala (Ekonomické lyceum). PEF pro mě tak byla jasnou volbou a náplň VSRR se mi líbila nejvíc ze všech oborů.

iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Do Miss Agro mě přihlásila ségra. Nejdřív jsem na casting vůbec nechtěla jít, ale mám kolem sebe lidi, kteří mě strašně podporují, a tak jsem si nakonec řekla, že bude určitě alespoň sranda, když už nic jiného... No a sranda fakt je!

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Snažím se sportovat, nejraději mám in-line bruslení. Taky si občas zabrnkám na kytaru nebo přečtu knížku. Nerada dřepím doma, a tak hodně času trávím s kamarády, sem tam zajdu na pořádný vesnický fotbal a nenechám si ujít žádnou párty.

iZUN: Jak bys popsala svoji povahu?

Jsem obrovský optimista, který se směje, co to jen jde, a snaží se užívat život naplno. Když něco chci, jdu si za tím a snažím se pro to udělat maximum. Pořád melu, neumím chvíli mlčet, a tak je to se mnou občas těžké. Doma mi říkají, že jsem hroznej cholerik.

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Pořádnému hamburgeru s hranolkami.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Chtěla bych v životě něco dokázat, nezastavit se na místě, ale pořád zkoušet něco nového. Mít vlastní rodinu, dům, možná cestovat, dělat to, co mě baví, ale hlavně být šťastná a život si užívat.

iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Takový, který mě zaujme na první pohled, má smysl pro humor, boží úsměv, je věrný a ví, co od života chce. Taky by bylo fajn, kdyby měl něco v hlavně. Líbí se mi, když si chlap umí udělat srandu sám ze sebe.

iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Asi se jím po focení pro kategorii Miss iZUN stala střecha na Mezifakultním centru environmentálních věd II. Je tam nádherný výhled. :)

iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Jsem hodně soutěživý člověk a fakt nerada prohrávám... Tahle soutěž je ale jiná. Je to přesně to, co nechceš, aby někdy skončilo. Miss Agro mi toho spoustu dala, poznala jsem skvělé lidi a uvědomila si, že vlastně nejde v životě o to vyhrávat, ale celé si to pořádně užít.

iZUN: Čteš iZUN.eu?

Nejsem pravidelným čtenářem, ale sem tam si určitě něco přečtu.

iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Samozřejmě, že se mi na jednu stranu nelíbí, jak chov probíhá, podmínky jsou opravdu hrozné. Na druhou stranu by ale jinak vajíčka v obchodech stála daleko víc peněz.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙