Finalistka Miss Agro č. 6 - Kateřina Ježková

02. 05. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jednadvacetiletá licencovaná fitness trenérka Kateřina Ježková je šestou dívkou v pořadí letošní Miss Agro. Pochází z Krakonošova a jejím velkým snem je zaběhnout maraton. Bude právě ona Vaší favoritkou v soutěži Miss iZUN?

Můžeš nám o sobě něco říct? Odkud jsi, kolik Ti je let, co studuješ? 

Jsem 21 letá modrooká slečna, pocházející z Krakonošova. Studuji třetím rokem Provozně ekonomickou fakultu, obor Podnikání a administrativa.

iZUN: Jaké jsou Tvoje koníčky, co děláš ve volném čase?

Miluji sport. Ve volném čase nejraději běhám po Suchdole. Za svůj dosavadní běžecký vrchol považuji můj první a rozhodně ne poslední Pražský půlmaraton 2015. Brzy se snad postavím i na start maratonu. Jako licencovaný fitness trenér se zajímám o zdravý životní styl a především o cvičení, které k němu bezesporu patří.

Jako každý jiný člověk ráda lenoším a sleduji seriály. Nepohrdnu dobrým jídlem a vychlazenou dvanáctkou Krakonoše. Ráda ve volném čase posedím s přáteli u piva. Také ráda cestuji a doufám, že se mi po státnicích poštěstí a odletím pryč z evropského kontinentu.

iZUN:

iZUN: Kdo Tě do soutěže Miss Agro přihlásil?

Do soutěže mě přihlásili přátelé. Po předchozích Miss usoudili, že by bylo super, kdybych se účastnila. Prý to bude skvělé zakončení našeho společného studia na univerzitě a další hezká vzpomínka na ČZU.

iZUN:  Jak bys popsala svoji povahu? 

 Typický sangvinik.

iZUN: Jsi zadaná?

 Jsem šťastně nezadaná.

iZUN: Kolik času trávíš denně před zrcadlem? 

Cca 10 minut? Raději si déle pospím, než abych ráno trávila u zrcadla. Veškeré ranní přípravy trvají maximálně 5 minut. Omyju očiska a zubiska, udělám culík a odcházím. Večer následuje to samé.

iZUN:  Pracovala jsi někdy na poli nebo na zahradě?

Příroda a práce na zahradě mi je blízká. Naše rodina vlastní chalupu na samotě u lesa, kde je potřeba se na zahradě pořádně ohánět.

iZUN: Co Tě dokáže na muži zaujmout?

Na první pohled určitě vysoká sportovní postava. A když má muž krátké vlasy tzv. „na ježka“ až pleš, jsou to body navíc. (úsměv)

iZUN: Odpustila bys nevěru partnera? 

Nejspíš ano. Záleželo by na spoustě dalších okolností.

iZUN: Čteš Univerzitní noviny ČZU, iZUN.eu?

Jasně. Denně chodím na stránky iZUNu zjišťovat aktuální počasí na Suchdole, občas zkouknu jídelníček menzy a pravidelně čtu příspěvky. Nejvíce mě zatím pobavily články typu „Suchdolská poezie“.
Pro soutěžní den můžu slíbit, že se budu usmívat a nespadnu při promenádě v plavkách z pódia. 

iZUN:  Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)? 

V osobním životě asi vše, co se udělat dá. Když už se pro něco rozhodnu, tak jít do toho na plno a dotáhnout to do vítězného cíle. Co se týče Miss Agro, tak tu si chci především užít a odreagovat se od učení na SZZ. Doufám, že to bude super den se super lidmi a kapelami. Pro soutěžní den můžu slíbit, že se budu usmívat a nespadnu při promenádě v plavkách z pódia.

iZUN:  Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže? 

Není to ideální způsob chovu, ale co v dnešní době je ideální. Myslím, že dnes už jsou takové prostředky a možnosti, aby se opustilo od tohoto způsobu intenzivního zemědělství a přešlo se na nějaké alternativní chovy. Jde o to jen chtít. „Všechno jde, když se chce“.

Katce přejeme v soutěži hodně štěstí, a pokud Vás právě ona zaujala, můžete jí poslat svůj hlas do soutěže o Miss iZUN.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Jana Hronská
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙