Fotbal nebo kulečník?

07. 05. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Asi každý z nás za dobu svých studií nejednou navštívil naše oblíbené Céčko. Člověk potká kamarády, poklábosí o těžkém studentském životě, zapije to pár točenýma a pak začne mít chuť něco dělat. Přesně z tohohle důvodu iZUN přináší novinku, kterou si nesmíš nechat ujít!

O co jde? Zní to asi trošku zmateně, fotbal na kulečníkovém stole?  Ano, je to tak! Fotbalpool vždy hrají proti sobě dva dvoučlenné týmy. Pravidla jsou velmi podobná klasickému kulečníku, žačíná se s šetsnácti míči. Sedm celých, sedm půlených, černý a bílý. Kompletní pravidla si můžete přečíst zde

Zápas Fotalpoolu

Jak to bude vypadat přímo u nás, na ČZU? V úterý si budete moci vyzkoušet zápas ve fotbalpoolu za symbolických padesát korun na třicet minut. Potom zde bude stůl umístěn i přes celé léto a hrát bude moct kdokoli a kdykoli. 

Od října 2017 se chystáme rozjet Fotbalpoolovou ligu ČZU, kde bude omezený počet přihlášených týmů, proto určitě neváhejte a začněte přemýšlet už teď, jestli se přihlásit nebo ne. 

Členský poplatek bude stlačený na příznivou cenu pro studenty, proto se nemusíte bát, že vás tahle zábava zrujnuje. Samozřejmě si člověk bude moci hrát i pokud se do ligy nezapojí, ale jestli máš alespoň trošku soupeřivého ducha, určitě neváhej. Jak celá liga bude probíhat se dozvíte v následujících týdnech. Co je ale důležité, že nemáte pevně stanovené termíny zápasů, vše je vždy na domluvě mezi jednotlivými tými.

Pokud tvůj tým bude jeden z nejlepších, můžeš postoupit do dalších soutěží a lig a vyhrát zajímavé věci. Určitě se tady nemusí řešit, jestli někdo hraje fotbal nebo ne, vyhrát může kdokoli. 

Fotbalpoolová asicoace

Jestli tě Fotbalpool zaujal, určitě si rozklikni webovku, kde najdeš všechny důležité informace, přehled aktuálních lig, galerii zápasů a podobně. 

 

Autoři: Magdaléna Borková Foto: Archiv Fotbalpoolu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
19. 11. 2018 0

Gaudeamus alkotour - ČZU edition

Číst více
29. 10. 2017 0

Beerliga 2017 očima pořadatele a účastníka!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙