Kafeterie - nová občerstvovací stanice na Technické fakultě

06. 10. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Větší výběr, lepší sortiment a mnoho dalších věcí nabízí včera nově otevřený zrekonstruovaný bufet na Technické fakultě. Pojďte se podívat, jak se změnil…

„Studenti už dneska požadují něco jiného než 10 deka salátu,“ usmívá se Petr Hnízdil, majitel nejen Kafeterie, ale také Techniky Café a SIC Café na ČZU. „Chceme být spíše rychlé občerstvení, něco ve stylu Starbucks,“ dodává.

O tom, že se bufet během téměř tříměsíční rekonstrukce hodně proměnil, napovídá samotný interiér Kafeterie. Kavárenské stolky a židle laděné do černo-bílé barvy, stejně jako staré fotky Prahy 6 na stěnách, vytvářejí příjemnou atmosféru.

Interiér Kafeterie

Specialitou Kafeterie jsou vlastní mini pizzy vyráběné ze speciálního těsta. Chuťové buňky můžete také potěšit kvalitním přívlastkovým vínem od vinařství Sýkora, které se prodává i rozléváné. Dál nabídne čerstvou kávu, bagety, cigarety a další drobnosti. Nabídka a ceny jsou podobné jako v SIC Café. Sortiment se ale bude postupně měnit podle poptávky studentů a zaměstnanců.

Pokud se chcete podívat, jak bufet TF vypadal před změnou provozovatele, podívejte se do našeho článku "Velká inspekce v terénu: Univerzitní bistra 2/2".

Otevírací doba Kafeterie je zatím v jednání, ale cca bude vypadat takto:

Po - Pá 7:30 - 17:30

So 8:00 - 13:00 (podle výuky)

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

18. 12. 2017 0

84 koní ve stájích Technické fakulty

Číst více
15. 11. 2017 0

Nový bufet PEF aneb luxusní káva a zdravá sváča

Číst více
09. 12. 2015 16

TEST párků v rohlíku na ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙