Krmelec? NE! Farma!

27. 04. 2018 0 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Tak jsme v rámci našeho testování a „alias Pohlreich“ otestovaly zase o jednu hospodu navíc, a to sice vyhlášený krmelec pro všechny studenty, Farmu! 

Míša

Farma byla během naší návštěvy jako vždy našlápnutá, a to jsme ani zdaleka nepřišly v době obědů. A těch pár obřích stolů, po kterých jsme toužily (kdo by se nechtěl pohodlně roztahovat), mělo rezervaci. Jako vždycky. Všechny ty rezervace bych nejradši zrušila a ať si přijde, kdo dřív mele! Ale musím říct, že obsluha měla přehled, kdo kde odchází, a hned nás posadila na volnou dvojku. Výběr jídel je tu taková všehochuť, a přesto to není přeplácané, takže se dá snadno vybrat. Respektive normální člověk si snadno vybere, zatímco já hodinu zírám do jídeláku. Hodný pan číšník mi poradil, že burger bude rozhodně lepší volba než těstoviny. Tak jsem ho poslechla. 

Houska trochu moc křupavá, ale karamelizovaná cibulka velká mňamka. Maso fajnový a ani jsem se u toho jídla tolik nezapatlala. Hranolky klasika, kdyby měli pravý farmářský (velký křupavý hranoly), byla by to senzace. Tatarka, tuším, že domácí a jestli ne, tak byla fakt dobrá! :) Z nápojů bych uvítala, kdyby mi přinesli lahvičku, ale chápu, že postmix je ekonomičtější a skladnější. A to, co nejvíc miluju na Farmě? Velkej černej... Kozel!! A dostupnost Jeníka! Za to palec hore, zatímco ostatní naše líbezné místní hospůdky nabízí převážně zelené zlato Staropramen.  

Svým interiérem je Farma podobná klasické italské restauraci a pizzu tu v jídeláku najdete taky. Mají vlastní pec a nevím, jestli by se paní kuchařka nezlobila, ale můžete jí v podstatě koukat pod ruce při práci. Obří výhodou téhle restaurace je, že to tu jede jako našlapanej stroj a má to flow. Nemine minuta, abyste měli prázdné pití. Ihned Vás někdo obslouží, až je to k neuvěření, při takovém počtu hostů. Ten trošičku více umocňuje decibely zvuku čili nevýhodou Farmy je hluk, no jako na tej farmě. Za mě dost dobrý… :) Tak všichni směle testovat!


Verča

Farma, myslím si, že ji všichni dobře známe. Není opravdu snadné tam většinou najít místo. Hlavně když tam jdete v den promocí jako my :D. Musíte mít opravdu štěstí nebo někomu vyloženě dýchat na krk, aby pak co nejdříve odešli a vy mohli zaujmout jejich místo. Na to, jak tam bývá většinou plno, tak obsluha vše zvládá v naprostém klidu a pohodě. Jsou rychlí, usměvaví a trpěliví.Tentokrát nám vybrat si jídlo a pití netrvalo sto let. Já si dala pizzu, protože jsem na ni měla obrovskou chuť. Pro někoho to bude možná i urážka, ale jsem tým „ananas na pizzu patří“, takže volba byla jasná! Pití nám bylo doneseno téměř hned od objednání a jídlo do 15 minut. To bylo za mě super vzhledem k plnému lokálu lidí. A navíc jsem měla klasicky hlad jako blázen.Na první pohled jsem si myslela, že mi omylem donesli tu obří pizzu. Byla vážně veliká. Mám radši, když má pizza tenčí těsto, což tahle určitě splňovala. Pak následovala klasika, kterou obsahuje téměř každá Hawaii. Opravdu jsem si zase po delší době pochutnala na pizze.

Bohužel jsem byla zklamaná výběrem bezmasých jídel. To se opravdu nedá vymyslet něco jiného než smažený eidam třicítka, hermelín a žampiony? Na druhou stranu zase chápu, že si tam bezmasé jídlo dá málokdo, ale kreativitě se meze nekladou.

Interiér Farmy mi přijde mnohem útulnější než na Céčku. Masivní dřevěné stoly a židle se do prostoru hodí a evokuje to ve mně přesně tu správnou zemědělskou atmosféru, která se do areálu hodí.

Stejně asi jako pro každého, kdo tento podnik navštívil, pro mě slovo FARMA změnilo význam.

Výběr hotovek
❤❤❤❤
Bezmasá jídla
❤❤
Druh kuchyně
česká/itaská/americká
Cena vs. kvalita
❤❤❤
Chování obsluhy
❤❤❤❤
Interiér podniku
❤❤❤❤

Mrkni taky na tohle

26. 10. 2016 1

Ohřej si jídlo!

Číst více
07. 09. 2016 21

Klub C opět otevřen! Na co se můžeme těšit?

Číst více
18. 05. 2016 0

Máj, čas nejen lásky, ale i jídla..

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙