Kruháč letos podruhé rozduněly kapely. Kisl opět poražen!

22. 02. 2012 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Toto úterý se Kruháč opět rozezněl zvuky elektrických kytar, bicích, saxofonů a dalších bigbeatových nástrojů. Hudebně zemědělská soutěž iZUN Music challenge pokračovala svým druhým kolem a vybrala duhého finalistu, který si zahraje ve velkém finále o účast na Miss Agro 2012.

První návštěvníci se začali do prostor pod kruhovou halou trousit již po osmé hodině. Atmosféra se rozjížděla pozvolna, ale již první kapela dokázala zvednout ze židlí řadu fanoušků. SKÁkací rytmy rozpumpovaly atmosféru a dala celé akci ten správný začátek. Sám netuším jak, ale všech devět členů kapely se v pohodě vešlo na Kruhové pódium. Jediný, komu scházelo evidentně místo, byl frontman kapely, který musel pogovat na svém malém místečku u podia :).

Po první kapele již následovala první, semifinálová, část klasické soutěže o POHÁR EXAŘE ČZU. První část měla 2 kola, ve kterých se proti sobě utkali vždy 4 borci, a v prvním kole dokonce i jedna borka :). Z tohoto kola prošel do velkého finále hladce obhájce titulu z minulé Music challenge Vojtěch Kryzan, a to s krásným časem 4,1 vteřiny.

Ve druhém kole se představil mnohanásobný Exař Céčka Lukáš Kiesenbauer zvaný Kisl. Ten prošel do finále s přehledem a s časem 5 vteřin. Oba finalisté se tedy vydali soustředit se na velké finále na konci večera.

Jako druhá vystoupila již více rockově laděná banda Magnetikum. Jejich melodie rozpumpovaly k tanci další pařbychtivé zemědělce.

Letos poprvé se pod pódium vrátila kreativní soutěž Body shot. Pravidla byla jednoduchá — nejkreativnější vysátí tequily z pupíku, které diváci odměnili nejhlasitějšími ovacemi, zvítězilo. Do soutěže se opět přihlásila i jedna mužská dvojice (Ján Kokavec a Standa Komín), a ačkoli kluci nepatřili mezi ona 4 % populace, získali si od diváků nejhlasitější a nejdelší ovace a právoplatně soutěž vyhráli. Za své vítězství a odvahu pak dostali tričko Krušovice, dárkovou taštičku od společnosti Era s Powerballem a luxusním perem a lahodný sekt, taktéž věnovaný společností Era. V těsném závěsu za nimi skončila dívčí dvojice Simona a Karolína, ty předvedly double a o svou tequilu se spravedlivě rozdělily.

Poté již následovala poslední kapela My own story. Tato skupina byla ze všech asi nejprofesionálnější, a abych se přiznal, byl to můj favorit. Realita však byla nakonec jiná a rozhodli jste to vy — diváci!

Po poslední kapele přišlo vyvrcholení večera. Poslední možnost hlasování vystřídalo finále exovací soutěže, ve kterém se utkali dva opravdoví mistři v tomto oboru. Lukášovi evidentě chybí prostředí Céčka a jeho aklimatizace na Kruháči je velmi obtížná. Obhájce titulu z minulého kola iZUN Music challenge, Vojta, tak rozdrtil Lukáše rozdílem několika vteřin. Dokonce byl pokořen Kislův rekord 3,1 vteřiny, a to časem 2,84. Vítěz si odnesl čepici Krušovice a dárky od společnosti Era — dárkovou tašku a lahodný sekt.

 

Nyní již přišel ten pravý vrchol v podobě vyhlášení vítězné kapely.

S těsným rozdílem dvou hlasů vyhrává kapela... Sedm zbytečných!

Odměnou za své úsilí a nelehkou první pozici jim je účast ve finále, dárkové tašky od společnosti Era s Powerballem a luxusním perem. Snad jim ho všem Vašek nesebere :).

Ve finále, které se bude konat 17. dubna, se tedy utkají s kapelou Hashberry a vítězem třetího kola.

Na závěr bych rád poděkoval našim sponzorům a partnerům za ceny a veškerou podporu. Děkujeme!

Era - finanční služby Poštovní spořitelny

logo

Máte někdy nedostatek peněz na svém účtu? Určitě si zároveň s Era osobním účtem pořiďte Era kontokorent. Pokud vám právě chybí peníze, pomůže vám Era půjčka. Máte opačný problém a na osobním účtu se vám zbytečně hromadí peníze? Uložte je výhodně na Era termínovaný vklad. více na: www.postovnisporitelna.cz

Asociace studentů České zemědělské univerzity

logo

Asociace studentů je skupina studentů ČZU, kteří již delší dobu pořádají jednotlivě akce pro studenty ČZU. Spojili se za účelem vytvoření ještě lepších, lákavějších a zajímavějších akcí pro Vás! více na: www.asociacestudentu.cz

MissAgro

MissAgro

Akce Miss Agro je každoroční soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity v Praze. více na: www.missagro.cz

Doufáme, že jste si večer užili, nezbývá než pozvat vás na třetí kolo 20. března.

Hnoji zdar!

Autoři: Jan Masner Foto: Roman Konvalinka, Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
11. 04. 2019 0

Jarní koncert přinesl krásné skladby v podání Jaroslava Svěceného a vyhlášení sportovců roku ČZU!

Číst více
26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙