Miss Agro Marie Bartíková před finále České Miss: Chci si to hlavně užít!

26. 03. 2012 3 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Již v sobotu 31. 3. proběhne velké finále České Miss, a jak už se v posledních letech stalo skoro tradicí, nebude u toho chybět zástupkyně ČZU. Marie Bartíková se probojovala mezi 14 nejkrásnějších dívek republiky a rozhodně má v plánu se porvat i o vítěznou korunku. V úterý si našla čas a nafotili jsme s ní několik exkluzivních snímků.

2. a 3. místo na soutěži Dívka roku 2005, titul iMiss 2007, titul z Miss Agro 2011 a 3. místo na Miss chmele a piva ČR 2011. Tohle vše jsou dosavadní úspěchy dvaadvacetileté Marušky. A v sobotu se chystá přidat další korálek do svojí, už tak početné, sbírky.

Nedávno se dívky vrátily ze soustředění v Thajsku, kde se pilně připravovaly na finálový galavečer. Od té doby je Maruška pořád v jednom kole, a tak přípravy začaly probíhat v úterý už od brzkých ranních hodin v místním kadeřnictví Matrix. O účes se Marušce postaral Pavel Cahák. Nalíčit a učesat finalistku Miss není žádná legrace, a tak se pracovalo o sto šest.

Kadeřník Pavel Cahák v akci

Samotné focení probíhalo za krásného počasí na slunečních hodinách před Agrem a před okny Provozně ekonomické fakulty.

CM 1 na číslo 907 99 06

Pokud byste chtěli Marušku v jejím tažení stát se Českou Miss podpořit, tak můžete, a to v boji o titul Miss Earth 2012, o kterém rozhodnou svými hlasy diváci. Stačí poslat SMS ve tvaru CM 1 na číslo 907 99 06.

Během focení jsme s Maruškou pořídili rozhovor o thajském soustředění, o tom, jak stíhá školu, a o jejích cílech pro finálový večer.

iZUN: Jak se ti líbilo soustředění v Thajsku?

Z Thajska jsem byla nadšená, je to krásná země s bohatou kulturou, průzračným mořem s korály, velmi vstřícnými a milými lidmi. Doufám, že to nebyla moje poslední návštěva, už teď mi chybí jejich kari a kokosové mléko podávané přímo v kokosovém ořechu. 

iZUN: Jaká panovala atmosféra mezi slečnami/soupeřkami?

Myslím si, a dokonce nám bylo i řečeno, že jsme byly jeden z těch lepších kolektivů. Jistá míra zdravé konkurence je v každé soutěži, ale za dobu strávenou na soustředění mezi námi vznikla i mnohá přátelství.

iZUN: Jak zvládáš spojení příprav na Miss a školy?

Časově to jde docela skloubit dohromady. Spíš jsem myšlenkami pořád někde jinde. Když řeším věci ohledně Miss, tak mi hlavou lítá, co udělat do školy, a naopak. Ale mým cílem je mít letos bakalářské studium řádně ukončené. Vzdělání je důležité. 

iZUN: Jak se změnil tvůj život od vítězství na Miss Agro?

Byl to pro mne neuvěřitelný rok. Díky Miss Agro jsem dostala odvahu vyjít na pódium před zraky tisíce diváků, získala nemalé zkušenosti nejen v projevu na kameru, seznámila jsem se s mnoha lidmi, které bych jinak nepoznala, a hlavně navázala silná kamarádská pouta. Když se ohlédnu zpět, tento rok byl pro mě velkým přínosem. 

iZUN: Jaké máš plány po České Miss?

Jak už jsem naznačila, v první řadě mě čeká státní zkouška. Ale také záleží na tom, jak to všechno na finále dopadne... (úsměv)

iZUN: Jak na tvé úspěchy reaguje rodina?

Moje rodina mi je velkou oporou! Drží mi palečky, a i když jsem v Praze, tak jsme několikrát za den v kontaktu alespoň přes telefon. Všechno, co se kolem mě teď děje, prožívají se mnou.

Fotila bych jedině pro pánské fitness magazíny!

iZUN: Odvážila byses fotit i pro pánské časopisy?

Jedině tak ve sportovním oblečení pro pánské fitness magazíny. (úsměv)

iZUN: Prozradíš, co budeš dělat za volnou disciplínu na Miss?

Volná disciplína v pravém slova smyslu letos proběhla už v semifinále, kde jsem předvedla fitness sestavu ve stylu Flintstones, sestavenou pod vedením Aleny Bošanské. Na finále je připraven medailonek, který jsme natočili v Thajsku. Ale co přesně to bude, to se nechte překvapit.

iZUN: Co očekáváš od finálového večera a s jakým umístěním bys byla spokojená?

Na finálový večer se moc těším. Takový večer už se jen tak opakovat nebude, a proto si ho chci vychutnat plnými doušky. Myslím, že nejen dvojicí moderátorů v podobě Gábiny Partyšové a Jara Slávika je našlápnuto na nezapomenutelnou událost. Ale jak to je nejen ve sportu — není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Jako bonus jsme pro vás ještě připravili video z backstage:

(možnost přepnout až na 1080p pro lepší kvalitu)

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat salónu Matrix za Maruščin perfektní účes.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Roman Konvalinka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 26 března, 2012 - 21:52

Moc jí to tam sluší. Hned posílám SMS.

| 33
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 28 března, 2012 - 21:41

nic extra... taková průměrná češka, němky jsou hezčí

| 29
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 02 dubna, 2012 - 13:23

bože, ten fotograf ale fotit opravdu neumí :)))))))

| 24

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙