Pivní běh opět ovládne Suchdol!

10. 04. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přesně tak, chystá se další kolo Suchdolské Beer ligy, která už je vám všem dobře známá. Ovšem máme pro vás připravené i novinky, takže na co se můžete těšit v již osmém ročníku?

Vše vypukne ve středu 13.4., již tradičně na Kruháči, kde budou týmy startovat štafetou malého piva. Na podzim se musela trať upravit kvůli Céčku, kde nebylo možné mít jedno z povinných stanovišť, proto trasa zůstává stejná jako v říjnu. Poslední dvě kola vyhrál stejný tým, proto si myslím, že je na čase přihlásit sebe a své kamarády a ukázat ostříleným běžcům, že na to máte! 

Akce samozřejmě není jen pro studenty ČZU, takže jestli máte dost kuráže a lásky k pivu, neváhejte a přihlaste se, každý milovník sportovního, pivem prolitého, zážitku je vítán. 

 

Tým musí být čtyřčlenný, pánové pijí v každé hospodě velké pivo, dámy malé.

Konzumace piv je samozřejmě hlídaná ostřížími zraky z našich řad a placena samotnými závodníky.

Co je tedy nového, oproti předchozím ročníkům? Připravili jsme pro vás kategorii jednotlivců! Pravidla jsou velmi podobná jako pro kategorii týmy, jen je samozřejmě nižší startovné, ale zároveň se vyhlašuje jen první místo.

Přihlášky posílejte na magdalena.borkova@izun.eu nebo přijďte přímo na Kruháč mezi 16:30 a 17:30. Startovat se bude v 18:00. Startovné za tým je 180 korun a pro jednotlivce 50.

Těšíme se na vás!

Autoři: Magdaléna Borková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
01. 04. 2019 0

Co dělat 8. týden semestru

Číst více
20. 07. 2017 0

Hrady odstartovány bahenním peklem

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙