Poslední akce na Céčku - finále iZUN Music Challenge 2010

25. 04. 2010 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Rozhodněte, kdo bude hrát na Miss Agro! Semestr se chýlí ke konci, zkouškové už klepe na dveře a na Céčku se chystá poslední letošní akce. 4. května proběhne velké finále iZUN Music Challenge. Bude jen na Vás, která kapela vyhraje a bude mít tu čest zahrát o týden později na Miss Agro 2010!

Teď si možná říkáte, že přece bude ještě afterparty po Miss Agro. Jak jste se možná dočetli, letošní ročník bude s největší pravděpodobností někde mezi kruháčem a kolejemi. Céčko tudíž bude po celou dobu trvání akce zavřené. Každopádně jak to bude se zavíračkama našich univerzitních hospod pro Vás zjišťujeme a včas se to dovíte. A co víc, je také možné, že to bude poslední akce na Céčku tak jak ho známe dnes(viz náš článek Céčko v ohrožení? Konec povídaček!). Ale nechme polemik, snad nám naše Céčko bude sloužit co nejdéle.

IMCH_foto_Viky_68

Co se tedy bude v úterý 4. května na Céčku dít? Na třech předchozích koncertech(iZUN Music Challenge vol. 1, vol. 2, vol. 3) jste posunuli vždy jednu kapelu do finále. Vznikl tedy finálový trojlístek, který se nyní utká o účast na Miss Agro 2010. Vybírat budete opět klasickým způsobem Vy, diváci.

Exar_C_61

Kromě finále hudební soutěže se také uskuteční finále soutěže o Pohár Exaře Céčka. Soutěžit budou finalisté z přechozích kol ve třech různých disciplínách. Za první disciplínu bude udělen titul Exař vytrvalec, za druhou pak Exař básník. Vítěz královské disciplíny(exování tupláku) pak získá titul Exař céčka 2010 skutečný Pohár Exaře Céčka. Připraveny jsou i další ceny jako artefakty Klubu C, nebo vstupenka do VIP stanu na Miss Agro.

Pojďmě si nyní zrekapitulovat finálový trojlístek.

Z prvního kola postoupila punk-metalová kapela PROMILE.

Více info - www.promilemusic.com, bandzone.cz/promile a facebook.

Z druhého kola postoupila velice těsným výsledkem kapela SECOND CHANCE.

Více info - www.second-chance.cz, bandzone.cz/secondchance a facebook.

No a nakonec ze třetího kola postoupila velice překvapivě mladá svěží kapela LAST STATION.

Více info - bandzone.cz/laststation a facebook.

Přidejte se k události na facebooku a v úterý na Céčku!

JM

Autoři: Jan Masner
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
16. 04. 2019 0

Konference PMcon 2019: Na cestě k projektovému leadershipu

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙