První rozhovor s Miss Agro 2011

12. 05. 2011 3 0 Univerzita Zpět na Úvod
Zbývalo posledních pár vteřin do vyhlášení letošní vítězky Miss Agro a Suchdol s napětím čekal na svoji letošní královnu. Nakonec se jí stala jednadvacetilá Maruška Bartíková. Přínášíme Vám její úplně první rozhovor bezprostředně po vyhlášení, kde nám tato krásná brunetka sdělila své první dojmy.

Věrným čtenářům iZUNu tvář Marušky určitě něco řekne. Objevila se totiž v našem seriálu „To nejlepší z módy na Suchdole.“ Fotky pak uviděl Vojta Dvořák, organizátor Miss Agro, a společně s naším fotografem ji přemluvili, aby se do soutěže přihlásila.

iZUN: Jak se cítíš bezprostředně po vítězství?

No úžasně, jsem hrozně příjemně překvapená. Je to strašně úžasnej pocit, když tam slyším své číslo... To se nedá popsat (úsměv).

iZUN: Byla jsi hodně nervozní, než vyhlásili výsledky?

Nebyla, nebyla. V průběhu celého toho dne nervozita opadla, protože jsme pořád něco zkoušely, nacvičovaly. S holkama jsme si to užívaly, takže i teď na konci to bylo takový pohodový.

iZUN: Bylo to pro tebe poprvé, co jsi vystupovala před takovým davem?

Dá se říct. Vystupovala jsem před menším davem, ale takhle velký, to bylo poprvý.

iZUN: Co atmosféra?

Vynikající.

iZUN: Máš ráda pivo?

Mám ráda pivo, nejradši Suchdolského Jeníka, ten mi moc chutná. Ale moc toho nevypiju.

iZUN: Jsi hokejová fanynka?

Fandím, fandím.

iZUN: Nevadilo Ti, že velká část publika se soustředila na hokej a ne na vás?

Tak jako nevadilo. V podstatě jsme věděly, že tam budou spousty lidí, když budeme hrát hokej. Taky nás to tolik nesvazovalo, že celá pozornost nebyla upřená jen na nás. Ještě víc nám to rozvázalo nohy abychom se neklepaly a nezakoply, takže myslím, že to bylo pozitvní (úsměv).

iZUN: Víš, jak to skončilo?

Myslím, že 4:0.

iZUN: Jak oslavíš dnešní vítězství?

Teď to vidím tak na sklenku vínka a jdu si odpočinout, jelikož to byl velice náročný den a strašně se těším do postele a až si sundám boty s 10 cm podpatky (smích).

iZUN: Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Okolní redaktoři a fotografové, včetně Marušky: Cože? (Údivný smích). Tak to se mi nelíbí, viděla jsem ty slepice a jsou to chudinky. Věřím tomu, že tady jde pouze o ekonomii. Ale nesouhlasím s tím.

Letošní ročník se nesl nejen ve znamení krásy, ale také zápasu našich hokejistů proti USA na MS. Připravena byla LED projekce vedle podia, na které od 16:00 náš zápas běžel. Ale už od dvou hodin to na podiu, v parádním slunečném počasí, rozjela Zelená konev a Bek Ofis. Pak už dav lidí částěčně vyzbrojený českými šálami, začal vzívat hokej.

První dvě disciplíny proto probíhaly za neustálého skandování „Češi! Češi!“. „Fitness girl“ Maruška, jak ji nazvali moderátoři, si přesto vysloužila pozornost publika, to když na podiu začala klikovat a nejeden člověk se při pohledu na její výdrž musel stydět. Stejně tak vyhrála i adrenalinovou disciplínu.

Proménada v plavkách následovala už po hokeji, takže poté, co se i sami moderátoři jali komentovat konec zápasu a skandovaným odpočítáváním oslavili naše vítězství, se kompletní pozornost začala soustředit pouze na holky. Dalšího komentáře není potřeba, nechť promluví fotky...

Program mezi disciplínami Miss Agro doplnily hudební bonbonky Xindl X, Mako!Mako a Polemic. Tradičně se na podiu objevila i dvě exhibiční vystoupení a to Fantasy dance a fireshow.

Vyhlašení už bylo jedním velkým honem na vítězku, a tak jsme rádi, že se nám s ní, stejně jako loni, podařilo pořídit úplně první rozhovor po její korunovaci. Samotný rozchod už se nesl v duchu hromového pokřiku „Jáárda Jáágr“ a poklidného odjezdu domů nebo na afterparty s pocitem dobře odvedené práce.

Podívat se ještě můžete na fotoreport nebo celou galerii fotek.

JKo 

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 12 května, 2011 - 17:20

Maruška by mohla dělat kojnou..:))

| 57
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 13 května, 2011 - 00:36

Miss Agro - Promenáda v plavkách http://www.youtube.com/watch?v=DDqdSQ_zVtA

| 51
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 13 května, 2011 - 12:29

Maruška je ZLATíČKO a je moc hodná.

| 48

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙