Report: Vítání prváků na Céčku

19. 10. 2010 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Nemohli jste z nějakého důvodu dorazit na tuto výjimečnou akci? Chcete si připomenout, jaké to bylo? Nebo vás to prostě jen zajímá? Právě pro vás je tu report.

Jak šel čas, od lehce zaplněného Céčka, přes plné Céčko, až po plný Kruháč...

19:45 Stoly jsou obsazeny, ale prostoru zbývá stále ještě dost. Na hlavním baru doba čekání okolo dvou minut, takže standartní.

Vítání prváků - Céčko

20:00 Před Céčkem stojí početné skupinky lidí, fronta na vstup se prodlužuje, je až ke dveřím. Uvnitř zatím ještě nehraje hudba.

20:15 Céčko se začíná pomalu zaplňovat i na ploše uprostřed, stále je však ,,poloprázdné“. Na hlavním baru se čeká do pěti minut.

20:30 Fronta na baru už začíná houstnout, čeká se 10 minut. První skupinky se daly do tance.

Vítání prváků - Céčko

20:45 Cesta z parketu na záchod začíná připomínat překážkovou dráhu. Skupinky postávají u baru, k tomu je velice početná i fronta táhnoucí se od baru až ke kraji parketu. Na baru se čeká 13 minut.

21:00 Fronta na hlavní bar vypadá nekonečně. Jak to vypadá na čistě pivním baru? 14 minut. Na parketu tancuje téměř vše, co má nohy. Party má rozhodně své kouzlo.

21:30 Had táhnoucí se od baru má stále stejnou délku. Potkávám spousty známých tváří. Lidé se ve frontě seznamují. Cesta na záchod je ucpaná, člověk se musí prodírat opravdu vehementně. Zažívám šok! Fronta na pánské záchody. Neuvěřitelné.

22:00 Mejdan ve velkém stylu. První kusy oblečení alkoholem posilněných odvážlivců jdou dolů.

Vítání prváků - Céčko

23:00 Dostat se z jednoho konce Céčka na druhý, je téměř nemožné. Tancující dav je rozhodně nejméně stohlavý. DJ tomu dává korunu a hecuje hudbou i řečí tanečníky pod sebou.

0:00 Poslední spoje, odjíždějící ze Suchdola a přesun části lidí na Kruháč způsobilo příjemnou změnu v čekání na pití. Na hlavním baru je to 7 minut, na pivním minut pouze pět.  

0:10 Hudba končí, jsme nuceni Céčko opustit. Pro ty, kteří chtějí pokračovat dále je tu jasná volba – Kruháč.

1:30 Stále to tu žije! Někteří kouří už i vevnitř. Venku je tradičně hlava na hlavě a nad hlavami obrovský mrak z dýmu.

2:30 Poslední čas, který se mi podařilo zaznamenat. Zdá se, že tahle party nikdy neskončí. Všude je pořád strašně moc lidí. Na parketu, u stolů, okolo baru a samozřejmě – i venku.

Měla-li tahle akce za cíl přivítat řádně prváky a ukázat jim, jak tady vypadají party a jak se baví zkušení studenti – rozhodně svůj cíl splnila. Téhle akci nechybělo nic, spousta pití, skvělá zábava a řekl bych, že mnozí si odnesli domů i nějakého toho primáta za krkem. Inu, vskutku povedený večer.

Kompletní fotogalerie z akce | Sekce Fotky z akcí

LV

nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
19. 11. 2018 0

Gaudeamus alkotour - ČZU edition

Číst více
07. 05. 2017 0

Fotbal nebo kulečník?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙