Semestr začíná PAPÍROVKOU!

12. 02. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Milí Zemědělci, vážení čtenáři, ke slovu se hlásí druhá část akademického roku a my všichni v redakci doufáme, že jste úspěšně ovládli veškeré zlo v podobě zkoušek.

Letní semestr na našem suchdolském plácku vytvoří vždy zvláštní kouzlo, poslední sníh se loučí se stromy v Libosadu a záškodnický led, který letos způsobil několik vyvrknutých kotníků a tvrdých držkopádů, nakonec mírumilovně taje.

Příchod jara bývá spojen s radostí v našich duších při představě pivka v ruce na zeleném trávníku před PEFkou nebo u Kruhovky. Snad jen budoucí bakaláři a inženýři se trochu otřásají, při myšlence na to, že se jim čas strávený v posluchárnách chýlí ke konci a termíny odevzdání BP a DP se nemilosrdně blíží.

Kromě povinností vysokoškolského studia se blíží i oslavy jara a volba Krále a Miss Majáles, kapely ladí kytary a trénují hlasivky pro iMCH a svůdné dívky odhalují své vnady v plavkách při castingu na Miss Agro.

Největší z událostí je ale mnohem blíže, než se zdá. Již zítra - tedy v pondělí 13. února s úderem osmé hodiny a třicáté minuty světlo světa spatří 3V - výjimečná, výroční a vymazlená - PAPÍROVÁ VERZE  nesoucí téma GENERACE.

Výjimečná

tím, že místo obvyklých 28 stran, na které jste byli zvyklí, v roce 2017 vydáváme vůbec poprvé v historii iZUN.eu dvojčíslo o 40 stránkách.

Výroční

vzhledem k narozeninám, které brzy oslaví naše organizace, je tato dvojitá verze 4-5 věnována nejen zakladatelům, šéfredaktorům, ale i všem členům, kteří organizací prošli a zanechali za sebou skvělé články, fotky, grafiky či zorganizovali několik desítek akcí.

Vymazlená

po hodinách a hodinách dřiny do posledního písmena, fotky či grafické čárky.

Čím je tak speciální?

Uvnitř najdete rozhovory s esy současné české žurnalistiky, Martinem Veselovským a Jankem Rubešem. Zjistíte, jak vypadala jejich vysokoškolská léta. Martin Veselovský zavzpomíná na své začátky na Evropě 2 a odtajní svou vášeň pro sbírání komiksů. Janek nás seznámí se svým novým projektem, který už běží na TV Stream. Dále se dozvíte více o náročném životě olympionika a nově vyhlášeného sportovce ČZU Kuby Vadlejcha, kterého jste možná několikrát minuli v areálu, aniž byste věděli, že jste narazili na vítěze Diamond League. Zavítáme také do společnosti BRAMKO Semice, od níž pochází 90 % zeleniny v supermarketech a jejímž jednatelem je absolvent ČZU Ing. Václav Mikula.

K tématu Generace neodmyslitelně patří vznik a růst naší univerzity od základních kamenů na tehdejším řepném poli na Suchdole až po současnou podobu. Svědectví z 50. a 60. let minulého století přináší PhDr. Josef Vavřík CSc. Také si připomeneme podobu všech Céček od toho prapůvodního až k dnešnímu nóbl Céčku. Na své si přijdou i milovníci povídek a Alkoher.

Zkrátka Papírová verze letošního roku je nabušená, natřískaná, nadupaná a našlapaná. A do Vašich rukou se může dostat už ZÍTRA! Kdy? ZÍTRA!

Ve škole, před menzou, na zastávce ZÍTRA!

Začínáme 8:30. Přijďte včas. Nebude…

Autoři: redakce, Foto: archiv iZUN.eu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

04. 03. 2019 0

Distribuce nového papírového vydání iZUN.eu právě probíhá!

Číst více
03. 03. 2019 0

Nedělní přehled je tu! Na co se můžete těšit v následujícím týdnu?

Číst více
27. 02. 2019 20

Rektor: Důležití jsou lidé, jen budovy nestačí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙