Srdečně Vás zveme na letošní Festival vína!

22. 11. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Potřebujete se pořádně uvolnit před příchodem zkouškového? Máte rádi víno? Dobrou společnost a muziku pěkně od podlahy? Tak doražte na tuhle super akci!

Co vznikne z modravých a bělostných hroznů, poctivé práce, pořádného přispění podzimního slunce a pevné víry v patrony Václava a Urbana? Rozličný mok v podobě vína.

Víno už se pro Vás důkladně testuje!

A kde si tento nápoj králů můžete v nejbližší době dopřát? Třeba přímo na naší akademické půdě. Konkrétně dne 29. 11. v 19:00 v Menze ČZU. Těšit se můžete na moravská i česká vína a třeba i na ta, která pro Vás s láskou stočili naši studenti ve Vinařském středisku. Jak jistě víte, nedávno přijel také sv. Martin na bílém koni a možná přivezl ještě pár lahvinek svatomartinského i do naší alma mater ČZU.

Nápoj králů

Akci pro Vás připravila Asociace studentů ČZU, která se jistojistě vynasnažila, abyste měli jen ty nejlepší a nejkvalitnější bobulky. Čili doufáme, že Vám z těchto vín jazyk nezmodrá a hlava z rána nezezelená. Lektvary v podobě Medvědí krve nečekejte... a až Vám víno stoupne do hlavy, můžete se zakolíbat v rytmu pořádné cimbálovky od Michala Horsáka, případně si s nimi zapět “tu našu písničku českú”! HEJ!

Vstupné činí 150,- a zahrnuje také program a základní košt.

 

Lístky budou slosovatelné a  můžete je zakoupit 22.11. od 11:00 do 14:30 v Menze nebo na stránkách http://listky.czu.cz/.

Dostavte se hojně a degustujte! Vždyť na vínu je toho tolik co obdivovat… chuť, barvu, vůni…:))

Na střípky z loňského ročníku se můžete podívat na videu!

Autoři: Michaela Kulhavá Foto: www.pixabay.com, Asociace studentů,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
16. 04. 2019 0

Konference PMcon 2019: Na cestě k projektovému leadershipu

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙