Startuje Miss Agro 2015. Opět se hledá nejkrásnější dívka ČZU!

04. 02. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Miss Agro 2015 se stává... Chceteš i Ty zažít ten pocit slyšet své jméno a stát se nejkrásnější dívkou zemědělky? Využij svou šanci! Po roce se opět rozjíždí kolotoč jménem Miss Agro, který letos čeká již 17. ročník.

V pořadí šestnáctou Miss Agro se loni stala Simona Porazilová. Galerie královen se letos rozroste o sedmnáctou vítězku. Co udělat pro to, aby ses jí stala třeba právě Ty? Pro účast na castignu, který proběhne 25. 2., je třeba odeslat přihlašovací e-mail na soutez@missagro.cz do 24. 2. 12:00 a uvést následující náležitosti:

  • Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • Fakultu
  • Obor
  • Ročník, ve kterém studuješ
  • Výšku/váhu
  • Telefonický kontakt
  • 2 fotografie (portrétová a celé postavy)

Přihlásit můžete i svoji kamarádku, sestru, přítelkyni nebo manželku. Nezapomeňte ale uvést telefonní kontakt na vás oba. Vybraná finálová dvanáctka se poprvé společně sejde na Plesu studentů ČZU. Jak casting vypadal loni, se můžete podívat zde.

Co dalšího přinese letošní ročník, který se uskuteční v úterý 12. 5. 2015? Letos poprvé se spolupořadatelem celé akce společně s organizacemi Elitní projekty a ČZU:GO! stává také iZUN. Díky tomu vám opět budeme moci nabídnout ty nejaktuálnější informace ze zákulisí a také něco navíc.

Těšit se opět můžete na kapely zvučných jmen, které budou postupně představovány v následujících týdnech, či vítěze iZUN Music Challenge, jejíž druhé kolo proběhne 10. 3. Tak se nalaďte na tu správnou vlnu a těšte se jeden z největších open-air festivalů v ČR.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

31. 10. 2019 0

9. ročník Life Sciences Film Festivalu

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙