STUDY ABROAD?! Udělejte první krok za Vaším výjezdem do zahraničí

13. 11. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Zaujala Vás nabídka studia v zahraničí? Máte ale přesto strach a kladete si otázky typu: Jak to zvládnu? Stačí mi semestr, nebo podojím EU a vyjedu rovnou na rok? A co další peníze? Zajímá Vás, jak se od sebe jednotlivé země liší? A jestli pro Vás bude lepší jet na sever nebo se ohřát na jihu?

Přijďte 25. 11. 2015 ve 12:45  do Kruhové haly na akci STUDY ABROAD?!, kde Vám tyto (a i další) otázky budou zodpovězeny.

Informační odpoledne odstartuje soutěží o zajímavé ceny. První část programu pak bude věnována mobilitám studentů. Nečekejte žádné zdlouhavé přednášky, cílem je v rychlosti ukázat, kolik různých možností studia v zahraničí jako studenti ČZU máte.

V krátkosti bude představen nejvyužívanější program Erasmus+, i další možnosti mobilit (CEEPUS, ACTION). Promluví o nich host z Domu Zahraniční Spolupráce a zástupci zahraničních oddělení všech fakult ČZU (FAPPZ, PEF, TF, FŽP, FLD, FTZ).

Po bloku krátkých prezentací nabitých základními informacemi přijde na řadu question round, ve kterém si můžete vychutnat připravenou kávu a doptat se prezentujících u „stánků“ rozmístěných po Kruhové hale na další doplňující otázky, které Vám usnadní rozhodování.

V další části se Vám představí sedm zahraničních univerzit. Zajímavé informace o své domovské univerzitě a doporučení, proč byste měli jet právě tam, Vám předají samotní mezinárodní studenti působící na ČZU.

Během celého odpoledne Vám budou k dispozici také členové ESN CULS Prague (International Student Club CULS - organizátoři akce), kteří pobyty v různých končinách sami absolvovali a mohou Vám předat cenné osobní zkušenosti např. ze Španělska, Finska, Francie, Řecka, Itálie a dalších destinací.

Více hledejte na FB stránce akce.

Autoři: Tereza Daňková Foto: archiv iZUN,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

21. 05. 2021 0

Jak a kde hledat práci v dnešním světě?

Číst více
22. 11. 2016 0

Studuj v zahraničí! Zjisti co a jak v Kruhovce

Číst více
28. 11. 2015 0

Zjistili jste jak na Erasmus?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙