VYVĚSTE FANGLE, iZUN má zvoleného nového šéfredaktora!

19. 06. 2018 12 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Historie se neustále opakuje, a tak i letos na konci akademického roku proběhla volba šéfredaktora na rok následující. Zdánlivě stále stejná a přesto úplně nová.

Naše univerzitní noviny prošly v roce 2017/2018 obrovskými změnami, a to uvnitř i vně. Vnější jsou zřejmé na první dobrou - inovace stránek, vymazlení loga, užší spolupráce s univerzitou... Ty vnitřní rozšifrovala a zveřejnila letošní volba šéfredaktora univerzitních novin. 

Doposud byl totiž šéfredaktor iZUN.eu totožnou funkcí s předsedou ČZU MEDIA z.s., pod níž univerzitní noviny patří. Bylo tomu tak proto, že první šéfredaktoři našeho média si vedli tým redaktorů a zároveň se starali o chod celé organizace, tedy nebyl důvod funkce dělit. Později na trůn šéfredaktora usedli i členové z jiných sekcí - organizátoři/fotografové a vůbec se celkový počet iZUŇáků rapidně zvýšil. Začali jsme pro vás chystat Zahajovací párty, Burzu skript, Music Challenge, Vánoční trhy atd. A tak vznikla funkce editora. Editor byl zodpovědný za obsah webových stránek, Papírové verze a vedl tým redaktorů.

 V současné chvíli je iZUN.eu největší studentskou organizací na univerzitě, a tak bylo rozhodnuto, že bude pozměněna jeho struktura a užito jiné názvosloví, protože iZUN.eu jsou univerzitní noviny, ale všichni jeho členové dělají ještě mnohem víc, než že píší články. Proto, aby nedocházelo k mýlkám, je sloučena funkce šéfredaktora a editora, který na svá bedra vezme veškerý obsah jak online, tak tiskovin, bude se podílet na řízení iZUNu a jeho prezentování na veřejnosti. Tedy ŠÉFREDAKTOREM se pro rok 2018/2019 stává ALEŠ KOTRBATÝ.

A PŘEDSEDOU ČZU MEDIA z.s. zůstává i na další rok RADEK MARTINÍK. Radek, jakožto předseda, má zodpovědnost za celkový chod organizace, akce, spolupráci s dalšími studentskými organizacemi, atd. 

Jako MÍSTOPŘEDSEDA ČZU MEDIA z.s. byl zvolen VÍT KLUGER. Místopředseda bude pomáhat nejenom s chodem organizace a zajišťování akcí,  ale také se bude starat o komunikaci s okolím. 

Ke komunikaci s vedením iZUN.eu, potažmo ČZU Media z.s., bude sloužit jednotný mail: [email protected].

Mrkni taky na tohle

22. 05. 2020 0 6

Honest guide: školní pozemky

Číst více
08. 05. 2020 0 2

S profesorkou v posteli i na kuchyňské lince

Číst více
05. 05. 2020 0 5

Řepka olejka: Mýty opředená plodina

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP