Za hory, za doly za pořádnou baštou! Na Starosuchdolskou!

23. 05. 2018 6 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Je to sice dál, ale o to lepší! Další testík je tady! Tentokrát jsme se vydaly ochutnávat mimo náš legendární areál do Starosuchdolské.

Verča

Že jste o Starosuchdolské ještě neslyšeli? Nevadí, ani já jsem o této restauraci do nedávna neslyšela (a to na Suchdole dokonce nějaký ten rok bydlím). Tato restaurace se nachází směrem na Výhledy, za Brandejsovým statkem. My jsme tam šli nějakou celkem podivnou prašnou cestou ve stylu: je to sice dál, ale o to horší cesta. Takže být vámi, jdu tam klasicky pěšky po chodníku či jeďte autobusem a pak se dejte kolem Brandejsova statku.

Interiér na mě působil stylem, že se tady v klidu najím a chvíli si odpočinu od celkem náročných dnů, které poslední dobou mám. A přesně to se stalo. Možná za to mohlo i to, že jsem tam byla se super lidmi a skvěle jsem si pokecala.Slečna/paní, co nás obsluhovala, byla vážně skvělá. Poradila nám, když věděla, a když nevěděla, šla se zeptat. A nechyběl jí ani úsměv na rtech.

Teď něco k samotnému jídlu a pití. Vybírali jsme asi z 10 jídel, což není sice moc, ale každý si tam přijde na to své. V nabídce byly i domácí limonády, které byly výborné. Já jsem si k jídlu dala penne s houbami, kuřecím masem a smetanovou omáčkou. Ochucené to bylo přesně podle mého gusta. Hub a masa tam na porci bylo akorát. Jediné, co bych vytkla, byly těstoviny, které byly více jak al dente.

Tuto restauraci hodnotím na sto procent kladně. Určitě to za malou procházku stojí a já jsem ve Starosuchdolské nebyla rozhodně naposledy.Míša

Tentokrát jsme si s Verčou k našemu testování přizvaly taky naše kumpány z iZUNu. To jen, abyste si nemysleli, že jsme to všechno zpucovaly samy. :) Tak a teď budu pět na těchto pár řádcích chválu, chválu a samou chválu. Svíčková byla úžasná a vůbec nic jí nechybělo, chuťově byla trošku sladší. Jídla mých spolusedících, do kterých jsem si s drzostí sobě vlastní dovolila strčit "sosák", byla taky super. Všichni byli se svým pokrmem nadmíru spokojeni. Pivo tu točí dobré a občas tu najdete také různé speciály. Pro abstinenty podávají, v dnešní době tolik moderní, domácí limonády. Slečna servírka, zřejmě z nedostatku jiných hostí, u nás byla každou chvíli. To kdybychom si co tři minuty rozmysleli, jestli něco nechceme. Malinké rýpnutí, ale bylo vidět, že se opravdu snaží. Interiér byl velice útulný a připomínal spíše horskou chalupu, spolu s rozlehlou prosluněnou terasou. Když přišlo na placení, čekalo nás velké ale milé překvapení. Svíčková a limča za krásných cca 130 korun. Za tolik se ani v naší milované ČZU nenajíte. Takže zvednout línou zádel, překročit hranice školy a vyrazit na Starosuchdolskou! Můžete jít cestou přírodní (za kterou mě všichni proklínali, ale bylo na co koukat) nebo, jak píše Verča, autobusem. Stojí to za tu štreku! Budete se oblizovat!

Výběr hotovek
❤❤❤❤                
Bezmasá jídla
❤❤❤
Druh kuchyně
česká
Cena vs. kvalita
❤❤❤❤
Chování obsluhy
❤❤❤
Interiér podniku
❤❤❤❤
Autoři: Veronika Šmídová, Michaela Kulhavá Foto: Michaela Kulhavá
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 27 května, 2018 - 17:56

Slečny hodnotitelky musí být pěkný pakošky, když jsou na Suchdole a neznají Křena a polní cesty se jim zdají nepohodlné.... co proboha dělají takový nány na zemědělce ?

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 května, 2018 - 09:29

Stačí se podívat na to, kdo je řídí.

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 května, 2018 - 09:29

Stačí se podívat na to, kdo je řídí.

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 května, 2018 - 13:25

Kdyby jenom řídil :-D

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 května, 2018 - 17:22

Kdo je sakra Křen?

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 května, 2018 - 09:29

Stačí se podívat na to, kdo je řídí.

| 0

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙