Zemědělka v latinských rytmech – kurzy Salsy na KTV

19. 10. 2012 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Zemědělci s rytmem v těle, na ČZU se vyskytla zajímavá příležitost pro vaše nohy a boky. Od 26. října se můžete začít účastnit tanečních kurzů známého latinskoamerického tance Salsa.

Salsa je jedním z nejdynamičtějších hudebních stylů vzniklých na západní polokouli. Výraz salsa pochází ze španělštiny a znamená "omáčku". Salsa se vždy vyznačuje rychlým krokem a pulsujícím tempem. Opak je pravdou, může být i pomalá a romantická, popřípadě i obojí.

Zaujalo vás video a chtěli byste se něco takového naučit? Přijďte 26. října ve 12:15 na KTV do malé tělocvičny. Tam na vás bude čekat instruktor David Hoffmann. Od první hodiny 26. října až do 14. prosince vás David zasvětí v osmi lekcích do základů tohoto temperamentního tance. Kurz je určen pro začátečníky (studentky a studenty ČZU), kteří nemají zkušenosti se Salsou a Casinem Ruedou. Každá lekce začíná výukou footworku, který následně využijete v sestavě. Poté již budete tančit v páru. V kurzu bude vyrovnaný počet pánů a dam. Pokud se tedy rozhodnete vyrazit, nemusíte se bát, že budete jen koukat.

Na lekce nemusíte chodit ve velké večerní, na oblečení nejsou žádné striktní požadavky. Vezměte si na sebe to, v čem se cítíte pohodlně. Na nohy pak nějaké boty, které sice nekloužou, ale můžete v nich udělat otočku. Ideálně klasické sálovky s hladkou podrážkou, případně společenskou obuv na nízkém podpatku.

Jak se přihlásit do kurzu?

Pro rezervaci napište e-mail na salsa@czu.cz, ve kterém uveďte: vaše jméno a příjmení, rok a fakultu, kterou studujete, číslo vašeho mobilního telefonu. Přihlášení bereme jako závazné! Pokud ztratíte zájem o kurz po rezervaci před začátkem kurzu, stornujte svou účast e-mailem. Neblokujte místo v kurzu jiným zájemcům. S rezervací kurzu moc dlouho neotálejte, počet míst je omezen!

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

07. 04. 2020 0

Můj karanténní deníček

Číst více
27. 02. 2020 0

Milý YouTube, stůj při nás!

Číst více
17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙