Casting na Miss Agro se blíží!

07. 03. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
A je to opět tu! Největší akce roku už pomalu klepe na dveře. Nebyla by však žádná Miss Agro bez krásných mladých dívek, které každoročně o tento post a korunku královny krásy soutěží. Proto neváhej, třeba tou letošní budeš právě TY!

Casting, na kterém odborná porota vybere deset finalistek, proběhne 20. března v Kruhové hale. Ale POZOR! Své přihlášky můžete zasílat pouze do 18. března, a to pomocí přihlašovacího formuláře, který naleznete zde.


A proč sebe či svou kamarádku přihlásit?

Miss Agro je jednoznačně skvělá zkušenost. Finalistky během dvou měsíců zažijí spoustu zábavy v podobě focení a různých soustředění. Získají nové přátele a kontakty do budoucna. Dostanou možnost pomoci dobré věci, jelikož Miss Agro spolupracuje s nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. A v neposlední řadě, na ty nejúspěšnější čekají hodnotné ceny.

 

Jaké jsou pocity aktuální královny Terezy Plánkové, Miss Agro 2018?

„Kdybych měla shrnout soutěž Miss Agro do jednoho slova, bylo by to jednoznačně slovo „zážitek“. Od castingu, přes společné akce, soustředění, až po samotné finále. Akce, na které se podílejí neuvěřitelně skvělí lidé, kteří Tě berou jako kamarádku, zároveň se chovají profesionálně a naplní celý průběh přátelskou atmosférou, že si ani nepřipadáš jako v „soutěži“. Spousta z nás jsou dívky, co se stydí a nerady vystupují před lidmi. Ale tohle je přesně ten opak, kdy si člověk užívá každou chvíli, každou minutu a touží to v životě zažít. Tohle není jen tak obyčejná akce, je to něco mnohem víc a dá se to srovnat i s ostatními soutěžemi krásy. Možná si řeknete: „Klišé, že“? Tato soutěž Vám dá mnohem víc, než kdejaká jiná. Když to nyní píši a mám každý ten zážitek před očima, tak bych do toho šla hned znovu. Děkuji za přihlášení, mami. Velké DÍKY patří především těm nejhlavnějším, díky kterým jsme tam mohly stát, díky kterým tento festival funguje a je jedním z těch nejlepších v ČR a díky, kterému letos budeš stát na pódiu právě Ty. Děkujeme celému týmu Miss Agro. Doufám, že jsem právě Tebe, alespoň trošku přesvědčila, aby ses přihlásila na casting a společně jsme si to užily až dokonce. Nebudeš litovat, věř mi. Těším se na vás, tak směle do toho!“ 

Ještě si nejste jistí? Tak možná vás přesvědčí články a fotky z předešlých ročníku, které naleznete zde.

Ale neváhejte! Nezapomínejte, že přihlašovat se můžete jen do 18. 3. 2019.

Autoři: Kristýna Stehlíková Foto: iZUN.eu
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙