Cestuj kolem světa levně a stylově

19. 04. 2017 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chceš zažít dobrodružství o letních prázdninách a procestovat svět?

Mrkni se na web www.levnocestovani.cz, kde najdeš skvělé nabídky na levné last minute zájezdy, letenky a ubytování. Nepropásni výhodné nabídky a sleduj facebookové stránky, kde ti neunikne žádná novinka. 

Neplať víc, než si přeješ

Za skvělé ceny se dostaneš jako „single person“ nebo s partou kamarádů po Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe. Perfektní akční nabídky na zážitkovou dovolenou, poznání nebo na túry s batohem ti přináší web Levnocestování.cz. Kromě letenek, ubytování a zájezdů zde najdeš akční nabídky na jízdenky po Evropě a České republice. 

A to není všechno!

Pokud tě láká dobrodružství v cizině a zatím nevíš, kam jet a co tam dělat, můžeš z pohodlí teplého ušáku zabrousit prostřednictvím webu na průvodce nebo cestopisy po blízkých i dalekých krajinách.

A málem bychom zapomněli. Víš, že se do 5 000 Kč podíváš na Kanárské ostrovy, Rhodos nebo Mallorcu, kolem 10 000 Kč pořídíš dovolenou třeba v Thajsku či v Dubaji, do 15 000 Kč prozkoumáš krásy Dominikánské republiky, Bali nebo Srí Lanky? 

Buď v obraze

Nic není starší než včerejší noviny. A s akčními letenkami, ubytováním a last minute zájezdy za zlomek původní ceny to platí dvojnásob. Při pravidelném sledování Facebooku najdeš epesní dovolenou za bezkonkurenční ceny. Klikni na „I like it“ a budeš v obraze 24 hodin denně. Takhle ti neuteče žádná nabídka. 

Neseď v létě doma

A co teď? Na webu se dozvíš, jak si zabalit batoh na dobrodružnou dovolenou a vyrazit klidně s minimem věcí na tři týdny. Pokud máš raději pláž, opalování a relax, i s loďákem se dá cestovat. Před odletem si zjisti podmínky pro odbavení zavazadla a jeho hmotnost. Rady, nápady a tipy před cestou najdeš na webu. Jestli tě zajímá konkrétní dotaz ohledně cesty, víz nebo letenek, napiš přímo do poradny, kde ti odpoví specialista na hledání akčních nabídek.

Autoři: www.levnocestovani.cz, Foto: www.levnocestovani.cz,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

27. 02. 2019 20

Rektor: Důležití jsou lidé, jen budovy nestačí

Číst více
17. 02. 2019 0

Co nás čeká v předposledním únorovém týdnu?

Číst více
16. 12. 2018 0

Přehled akcí posledního, zápočtového týdnu.

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙