Přehled akcí posledního, zápočtového týdnu.

16. 12. 2018 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Poslední týden semestru je tady a nese s sebou spoustu testů, dokončování prezentací a písemných prací. I přesto si ale univerzita připravila pár akcí, na kterých nesmíš chybět! Nebo se jen tak uvolni v sedačkách Městského divadla a využij tak stálou studentskou 50% slevu na všechna představení. Studuj, ale užívej.

Pondělí 17. 12. 

Vánoční prodeje DERBIANUS CONSERVATION

Menza

  • Od 17. 12. od rána do 15:00 až do 19. 12.

Už jste slyšeli o našich ohrožených antilopách? Chtěli byste se o nich dozvědět více, nebo byste chtěli podpořit jejich záchranu nákupem suvenýrů? Stále ještě nemáte vánoční dárky? Toto je ta správná chvíle na návštěvu prodejního stánku před menzou, kde můžete najít spoustu suvenýrů, kterými potěšíte sebe i své blízké. Celý výtěžek poputuje spolku na záchranu antilop a posílíte tím například projekt "Zpátky domů", kde jednou z klíčových částí je převoz jedinců narozených v lidské péči do Národního parku Niokolo Koba.

A kdo by nechtěl vtipná trička, látkovou tašku, nebo kalendář se zvířaty z rezervace?

Úterý 18. 12. 

Vánoční Movie night

Kruhová hala

  • 19:00-22:00

Už se těšíte na vánoční, pohádkové chvilky před televizí a při tom se budete cpát cukrovím? Toto si můžeš užít už v úterý na Movie night, který si pro vás připravilo ČZU:Go.

Můžete se těšit na dva filmy - Sám doma a Pelíšky.

K dispozici občerstvení i bar!

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Divadlo ABC

  • Úterý až středa v 19:00

Hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím.

Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři kvůli nim procestovali celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Čtenářům pak předkládají lehce kontroverzní výsledek, který možná překvapivým, avšak humorným a čtivým způsobem vysvětluje důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokouší se najít způsoby, jak se s nimi vypořádat. Režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal jako základ své hudební komedie, která vzniká takříkajíc na míru našemu hereckému souboru. Originální nápady předlohy divadelně upravil a převedl do jevištního tvaru, ve kterém nebudou chybět písně, živý orchestr a také spousta humoru, který se často dotýká věcí, jež ve skutečnosti příliš veselé nejsou. 

Středa 19. 12. 

Otec

Divadlo Rokoko

  • 19:00

Dojemná a současně vtipná tragikomedie o jednom smutném fenoménu naší doby ‒ Alzheimerově chorobě. Hra je psaná z pohledu muže, jenž je tímto neduhem postižen. Jednotlivé scény se vzájemně popírají, postavy mají více podob a příběh se skládá nepřímo, skoro až detektivně.

Čtvrtek 20. 12.

Prodej univerzitních kaprů

Před Menzou

  • Od ranních hodin

Kapr jako hlavní chod Štědrovečerní večeře patří mezi české tradice již od 17. století. Pokud toho svého ještě nemáte, nebo se domníváte, že jeden nebude stačit, přijďte si pro jednoho suchdolského. Tito kapříci dorazí z univerzitního podniku a rybníku z Kostelce nad Černými lesy a udělají si tak výlet na Suchdol. A tak zavolejte mamince ať připraví vanu, protože kapři are coming!


Rektorátní vánoční zpívání

Přízemí rektorátů před vánočním stromkem

  • 11:00

Přijďte si společně zazpívat a naladit se na vánoční svátky, které jsou za dveřmi.

Oddací list

Divadlo Rokoko

  • 19:00

Originální rodinná komedie. V jedné izraelské rodině se provdává dcera, avšak konzervativní matka ženicha vyžaduje oddací list rodičů nevěsty. Ten však kupodivu není k nalezení. Řada komických situací s jemnou nadsázkou a chytrou ironií provokuje i k zamyšlení: vzali bychom si svého partnera i po dvaceti letech společného soužití?

Pátek 21. 12.

Pietní akt ke 13. výročí úmrtí generálmajora Rudolfa Pernického

Brandejsovo náměstí - Suchdol

  • 21. 12. od 13:00

V pátek se na Brandejsově náměstí uskuteční pietní akt u příležitosti 13. výročí  úmrtí generálmajora Rudolfa Pernického a 74. výročí zahájení operace Tungsten. Pokud se jen trochu zajímáte o historii a chtěli byste projevit úctu tomuto hrdinovi, který bojoval za naší republiku, zúčastněte se ceremoriálu. 


Sobota 22. 12.

Vánoční africké trhy

Farmářské tržnice Náplavka

  • 8:00-14:00

Už vás omrzely tradiční pražské trhy kde znáte přesné postavení stánků a říkáte si, že vás už nic nemůže překvapit? Vyzkoušejte něco nového!

Přijďte si pro čerstvé i sušené ovoce přímo z nitra Afriky, pro koření ze Zanzibaru a pro spoustu dalších exotických lahůdek.
Odlehčete alespoň trošku vánoční stůl a zařaďte letos do jídelníčku avokáda, ananasy, jackfruity, manga nebo třeba papáji.
Oslaďte si sváteční dny dokonalým sušeným ovocem, kakaovými boby nebo rovnou Čokoláskou.
Až budete mít toho sladkého plné zuby, určitě vám přijdou vhod ručně pražené arašídy nebo kešu.
A co k pití? Můžete se těšit na čajovou směs tea masala.

Vyzkoušejte něco nového!


Sport na KTV

Plavání pro studenty

Pondělí
9:50-10:50
Úterý 
7:50-8:50
Středa 
7:00-8:00
Pátek                           
8:00-8:40

Posilovna

Pondělí
15:00-16:00
Čtvrtek
14:00-15:30

Aerobik a kruhový trénink

Pondělí
17:30-18:30
Pilates
Lucie Janíková
18:30-19:30
Taji
Martina Andrysková
19:30-20:30
Zumba
Eva Lebdušková
Úterý
18:00-19:00
Latino Fitness
Jana Ižovská
19:00-20:00
Step AE
Karin Černíková
Středa
18:00-19:00
Kruhový trénink
Michal Novák
19:00-20:00
Zumba
Eva Lebdušková
Čtvrtek
18:00-19:00
Body Forming
Ivana Zastávková

Více informací o sportu zde: KTV ČZU.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙