Přijď na Veletrh pracovních příležitostí 2019 a získej JOB, lepší jak Steve Jobs

20. 02. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Zajímá Tě práce a chceš si začít poctivě vydělávat? Přijď potom 21. 2. na již 19. veletrh pracovních příležitostí, který pro nás připravila Česká zemědělská univerzita v Praze a zjisti, že i při škole se dá sehnat velmi pěkná brigáda, anebo práce na plný úvazek. Ve hře jsou i atraktivní stáže.

Jasným důvodem, proč bys měl(a) vzít kámoše s sebou a vyrazit zítra na veletrh, je to, že tam dojde jako každý rok ke vzájemné konfrontaci mezi Tebou a firmou. Formou přednášek, workshopů a prezentací se ti zaměstnavatelé představí, otevřou a odpoví na všechny otázky. Rovnou případně rozpoznají tvoje kvality a můžete se domluvit na možnou pracovní spolupráci, nebo se s respektem rozejdete a půjdeš se poptat na další stanoviště. Prostě tam, kde tě to nejvíce zajímá.

Tví budoucí zaměstnavatelé si platí za místo na veletrhu nemalé peníze, tak to hlavně nepromeškej. Jednadvacátého února máš jedinečnou příležitost seznámit se přesně s tím, co je teď na trhu práce v kurzu! Navštiv Kruhovou halu + vestibuly/atria budov: TF, PEF, FTZ a MCEV I. Letos se dokonce nezapomnělo ani na naše spoluobčany s omezenými možnostmi pohybu nebo zdravotním postižením. Ano, i pro Vás zde budou prezentovány vhodné pracovní pozice a otevřou se vám firmy, které chtějí zaplatit vaši práci, i když jste fyzicky znevýhodněni. Na přiloženém obrázku snadno rozpoznáte, které to jsou:

Pokud Tě zajímají jednotliví vystavovatelé a jejich stanoviště, přejdi na stránky karierního centra při ČZU (CC), kde se dozvíš více informací. Důležité je také vědět, že ne každou lukrativní prezentaci je možné navštívit bez předběžného přihlášení! Odkazy na rezervace jsou k dispozici na totožných stránkách. Jedná se zejména o kruhovou halu a Amazon, Agrofert, L´Oréal, Škoda IT nebo velmi zajímavé Řízení letového provozu ČR. Neváhejte se podívat sami!

Autoři: Petr Šťastný Foto: archiv ČZU
Pohledem autora

Osobně se na veletrh moc těším a doufám, že mě i Vám přinese nové informace a rozšíří nám obzory. Obživa je nejen v naší společnosti nepostradatelnou součástí života a každý, kdo se nebojí pracovat a vytvářet hodnoty, je na Veletrhu pracovních příležitostí 2019 vítán.

nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
13. 03. 2020 2

Sedm typů kavárenských povalečů

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙