Zaleť si s KPMG do Španělska!

05. 12. 2012 0 0 Inzerce Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chceš si zaletět na výlet do Madridu a získat cennou zkušenost v řešení případových studií z reálného života a zkusit si prezentaci v angličtině před odbornou porotou? Studuješ-li čtvrtý nebo pátý ročník vysoké školy, je KPMG International Case Competition určena právě pro tebe.

Ideální účastník by měl mít zájem o ekonomiku a obchod, silné komunikační schopnosti a odvahu porovnat svoje dovednosti v řešení reálných zadání s účastníky z celého světa. Přímo studium ekonomky ale není vůbec nezbytné, vítáme ekonomické nadšence napříč studijními obory, fakultami i školami. Stačí, když seženeš tři další soutěživce, přihlášku totiž mohou podat čtyřčlenné týmy.

KPMG International Case Competition probíhá ve dvou kolech – národním a mezinárodním. Registrovat do soutěže se můžeš nejpozději 31. ledna 2013 na webu KPMG Česká republika. Odborná porota složená z profesionálů KPMG Česká republika vybere 6. února 2013 ty soutěžní týmy, které se o týden později představí ve finále národního kola. Jeho vítězové pak budou od 2. do 5. dubna 2013 reprezentovat Českou republiku v kole mezinárodním. Letos se vítězné týmy z národních kol slétají do španělského Madridu – a neboj, ač je soutěž časově i po odborné stránce poměrně náročnou, jistě tě nevyčerpá tak, aby sis neužil/a také koridu, večery plné flamenca, sangrii a tapas. Tak na co čekáš? Běž shánět šikovné kámoše!

Autoři: KPMG,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 01. 2017 4

ROZHOVOR: Bývalý doktorand PEF o své práci ve finančním světě

Číst více
28. 03. 2016 2

Fair Trade: Dokážeme i my být sami k sobě a ostatním féroví?

Číst více
21. 10. 2013 0

Rozjeď kariéru s aplikací „Test2Job“

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙