13 výhod zkouškového!

16. 01. 2017 13 {{ articleTotalLikes }} iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Milí zemědělci, je tomu skutečně tak. I zkouškové má své výhody a mnoho z nich jistě znáte z vlastní zkušenosti.

1. Potkáte spolužáky, které jste (díky všeobecné studijní morálce) za celý semestr neviděli a u nichž jste netušili, zda ještě studují (a nebo žijí). 

2. Zhruba v polovině učícího procesu se cítíte nejinteligentněji za poslední semestr. Tento pocit může být velmi opojný. 3. Máte jedinečnou možnost se zadarmo dozvědět, jak na tom s vědomostmi jste. Myslete na to, že nic neděláte pro známky, kredity, titul, ale proto, abyste si sami před sebou ověřili, co jste se naučili. 4. Konečně se vyspíte dosytosti a dokončíte věci, které jste (kvůli studijní morálce) neustále odkládali, jakože i uklidíte stůl, pokoj, byt, chodbu, dům... 5. Studujete-li doma, patrně vás čekají značné úlevy („Pššt, musíme chodit po špičkách, děťátko se učí!"). 6. Jednou za semestr si zopakujete psaní rukou, v krajním případě se opětovně přesvědčíte, jaké je to držet (a číst) knihu. 7. Zjistíte, jak se mají vaši dávní přátelé (díky neustálému plácání se na Facebooku), sjedete nejnovější videa na Youtube, možná dokonce pochopíte smysl života Jůtuberů, složíte nikdy nedokončené puzzle, zkouknete prošvihlé díly oblíbených seriálů (i seriálů, které vůbec neznáte) a vůbec přijdete na spoustu zábavných aktivit, kterými se dá oddálit moment otevření skript.

8. Značně si rozšíříte obzory od témat zahraniční politiky až po teleshoping.

9. Zasvětíte se do tajů alchymie ve snaze smíchat co nejlepší nakopávač.

10. Zjistíte, jak vypadá vyučující daného předmětu (pokud vás zkouší), zopakujete si orientaci ve škole, případně OPĚTOVNĚ zjístíte, kde se vaše škola nachází.

11. Objevíte svůj - i doposud dobře skrytý - šarm, až budete žádat spolužáky o materiály. 12. Pomůžete zvýšit tržby tiskařům taháků, výrobcům zvýrazňovačů, učebnic, čokolády, léků, kofeinových výrobků, energy drinků a dalších vychytávek. 13. S počtem zkoušek se zvyšuje počet příležitostí pro různé oslavy (a nebo smuteční pitky).

Děkujeme Tereze "želvince" Holanové

Rozšířeno a oprášeno z iZUN archivu

Top komentář
09 ledna, 2011 - 17:52 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Myslím, že tento text se opravdu podařil :) Kamarádka si dokonce přestavěla nábytek v pokoji :)

Mrkni taky na tohle

17. 12. 2018 0 0

I zkouškové má své...

Číst více
01. 05. 2017 4 2

Začíná zkouškové! Tipy na místa, kde se můžete učit!

Číst více
24. 04. 2017 2 0

Připravte se na zkoušky! Tipy na učení i chytré drogy

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP