Otevřená žurnalistika, díl IV. — Dejte si pivko s šéfredaktorem, proberte, co vás na iZUNu zajímá

Úvodní fotka
Drazí zemědělci, chtěli jste se někdy zeptat na něco o našich novinách iZUN a neměli jste kde? Zajímalo vás, jak jsme točili nějaký klip, nebo máte na naše články názor, který bychom měli znát? Přijďte každou první středu v měsíci na Céčko na pravidelné pivko se šéfredaktorem a můžete prodiskutovat témata jakkoli spjatá s univerzitními novinami a děním v areálu.

Myšlenka setkání s šéfredaktorem vznikla jako součást konceptu otevřené žurnalistiky, na který naše noviny letos v dubnu přešly. Velmi nás zajímají vaše názory, nápady, připomínky k naší práci, a proto jsme pro vás vytvořili možnost zeptat se a diskutovat o všem, co vás zajímá. Setkání se uskutečňují vždy každou první středu v měsíci, a to v Klubu C na stole označeném naším logem. Vždy, když uslyšíte zkoušku sirén, to vám připomene, že dnes v 18:00 se můžete setkat s vedením našich univerzitních novin.

Historicky první pivko s šéfredaktorem se odehrálo na JIHu  3.dubna

Pokud na první středu v měsíci vyjde svátek, nebo dojde-li ke změně termínu, pod kalendářem článků bude uveden vždy nový termín a místo setkání.

Ve středu 5. června proběhne již třetí pivko.

Ve středu 5. června proběhne již třetí pivko s šéfredaktorem, a to na Céčku v 18:00. Přijďte tedy posedět, podiskutovat, případně si zahrát fotbálek a dozvědět se něco zajímavého. (pozn.šéfredaktora: Pivo si platí každý sám.)

Autoři: redakce,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 10. 2019 0

Změna je život aneb Na slovíčko se šéfredaktory

Číst více
12. 02. 2018 0

„Letňák“ začíná a iZUN se mění!

Číst více
02. 10. 2017 1

Úvodní slovo šéfredaktora pro Akademický rok 2017/2018

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙