ČZU má novou královnu krásy, Miss Agro je plnoletý festival!

11. 05. 2016 9 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Osmnáctý ročník Miss Agro je úspěšně za námi. Tisíce diváků se přišlo podívat na největší open air festival konaný v nejkompaktnějším univerzitním kampusu v Čechách. Krásné počasí, ještě hezčí muzika a ty nejkrásnější dívky. Pokud jste chyběli, pojďte s námi alespoň z malé části nasát atmosféru, od letošního roku již plnoletého, festivalu naší univerzity!

Program začal – jako již tradičně – ve dvě hodiny odpoledne. První kapelou, která nás potěšila svojí hudbou, byla kapela Dětský pokojíček, vítěz iZUN Music Challenge 2016. Během jejich vystoupení se v zákulisí začala děvčata připravovat na první disciplínu. Dále se nám představila kapela Covers for Lovers, po které následovalo vyhlášení výsledků z rektorského dne, který se konal dnes dopoledne.

Návštěvníci Miss Agro

Ve čtvrt na pět jsme mohli poprvé spatřit naši desítku finalistek. Proběhlo představení, rozhovory a promenáda v šatech. Následovalo vystoupení všemi očekávané kapely Sto Zvířat, kteří to na podiu rozjeli a dav, který se během tří hodinek nahromadil v našem areálu, přivedli do toho správného varu.

Sto Zvířat

Ve čtvrt na sedm přišla na řadu druhá část soutěže. Mohli jsme vidět promenádu v plavkách, vystoupení našeho krále Majálesu 2016 Vítka Klugera s jeho družinou a následovala takzvaná Speciální disciplína. Ta se odehrávala na atrakci, kdy dívky stály na stupíncích a velkými nafukovacími beranidly se snažily jedna druhou shodit.

Finaslistky při boji na atrakci

Mezitím probíhala zvuková zkouška legendární kapely Buty. Ve chvíli, kdy měla děvčata splněnou další disciplínu, se mohl rozjet mejdan. Na hity této kapely si minimálně pobrukoval snad každý a ten kdo ne, jako by nebyl.

Finálová desítka

Lehce po půl deváté naše oči potěšilo vystoupení ČZU Cheerleaders a pak přišel ten čas. Čas dozvědět se, která z deseti dívek se stane královnou ČZU pro tento rok. Vyhlášení se svorně ujali pan rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr.h.c. a pan prorektor doc. Ing. Petr Heřmánek, Ph.D. s hudebním doprovodem od Honzy Nedvěda z kapely Bek Ofis.

Dámy a pánové, dovolte nám představit Vám vítězky 18. ročníku Miss Agro v těchto kategoriích:

Miss sympatie Tiger se stala dívka s číslem 10 Michaela Šubrtová
Miss iZUN se stala dívka s číslem 2 Nikola Nejedlíková 2. vicemiss se stala dívka s číslem 5 Markéta  Santajová 1. vicemiss se stala dívka s číslem 4 Patricie Joglová Miss Agro 2016 se stala dívka s číslem 7 Lada Pařízková
 
Vítězka letošního ročníku Miss Agro

Po vyhlášení přišla chvíle klidu, ale to bylo jen ticho před bouří. Když se ozvaly první tóny kapely Mydy Rabycad, před podiem propukl dav v taneční euforii, která trvala až do samého závěru jejich vystoupení. Poté se návštěvníci pomalu ale jistě rozutekli.

Top 10

Nenechte si ujít rozhovory s kapelami a s vítězkou Miss Agro 2016 Ladou.

Mydy Rabycad

Plnoletost našeho festivalu byla oslavena velmi zdařile, proto doufáme, že i další ročníky budou minimálně stejně tak vydařené jako tento. Slunce, hudba, dobrá nálada – to jsou hlavní rysy Miss Agro. Příští rok to nepropásněte ani vy!

Top komentář
11 května, 2016 - 11:09 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Tam bohužel selhala technika, nikoliv zvukař.

Mrkni taky na tohle

31. 10. 2019 0

9. ročník Life Sciences Film Festivalu

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více
09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 května, 2016 - 11:00

Ještě jste zapoměli napsat, že ten blb co zvučil Buty nezapnul frontmanovi do páté písničky mikrofon. Když se mu podařil tento kousek, tak pro jistotu vypnul mikrofon flétnistovi, takže tento byl slyšet jen z odposlechu.. Když je na festival pozvaná skupina formátu Buty a zvukař je debilní, je to ostuda!!

| 1
VKo
VKo - 11 května, 2016 - 11:09

Tam bohužel selhala technika, nikoliv zvukař.

| 8
J@
J@ - 13 května, 2016 - 11:46

Celou soutěž jsem sledoval a rozhořčení některých diváků občas nechápu. Pokud opomeneme kamarádství a budeme se opravdu zaměřovat na vystupování a samotný vzhled celkové osobnosti musím se přiklonit k porotě. Mé hodnocení by se lišilo jen o málo. Sám osobně bych na prví místo umístil dívku s číslem. 4 Následně bych se rozhodoval mezi dívkami čislo 3 a číslo 7. Nesmím opomenout jedenoho autora který uvedl článek o dívce s číslem 2. Jasná favoritka? Pokud se podíváme na fotky můžeme polemizovat, pokud jste ale dívky viděli jak vypadají a vystupují na živo, opak je pravdou. Články typu že je porota slepá a další úrážky proti umístěným dívkám vážně nechápu. Jsou jediné dvě možnosti. Autor článku musí být známí s dívkou číslo 2. což se dá pochopit. Pokud to tak není, doporučuji v co nejbližší době dotyčnému vyhledat lékařskou pomoc. ☺. Byla to jen slabá záplata na její útěchu k jejímu neúspěchu.

| 1
VKo
VKo - 13 května, 2016 - 11:56

Vážený pane, autorem článku jsem já, Vendula Kovářová. Po rozkliknutí mé iZUN zkratky uvidíte, že chlap nejsem, kamarádku mezi dámami také nemám a troufám si říct, že lékařskou pomoc též nepotřebuji. Proto, prosím, opravte svůj KOMENTÁŘ, neboť jste zaměnil komentáře pod článkem za článek samotný a mne to uráží. Děkuji.

| 3
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 13 května, 2016 - 22:36

tak se zase nebudeme vztekat ne? Jestli to myslíte slečno s novinařinou vážně, tak musíte reagovat na podobné komentáře s klidnou hlavou :)

| 1
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 května, 2016 - 11:48

Slečna má pravdu, navíc nevidím, že by se vztekala, zato vy si neumíte přiznat chybu a omluvit se jak tak koukám ;)

| 0
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 května, 2016 - 11:34

Koukám že tu izun promazává naše komentáře! Hanba vám! Vážne...!

| 1
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 května, 2016 - 11:44

Ani se jim nedivim, dohadujete se tu o něčem,co už nezměníte a holky to tady musí číst! Svůj názor jste mohli vyjádřit v miss iZUN, teď už je to rozebírání hodně out. Váš osobní názor totiž fakt nikoho nezajímá.

| 0
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 května, 2016 - 19:44

Hanba vám!! Mazat komentáře, kde nikoho neurážim, do nikoho se nenavážim,jen píšu svůj názor!! Kam ten iZUN klesl... že se nestydíte

| 0

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙