iZUN Music Challenge vol. 2 je tady. Přijďte a vyhrajte zájezd do Řecka!

13. 12. 2013 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
První kolo Music Challenge je už nějakou dobu za námi a v tento vánoční čas nás těší, že vás můžeme pozvat na její 2. kolo. Tentokrát se nás pokusí oslovit 3 kapely, a to: Deliwery, Simple Muffin a Joe Purple. Kromě vystoupení vás čekají i skvělé soutěže o hodnotné ceny!

Kromě tří živých kapel si tento večer můžete zahrát i vy, a to spousty soutěží, které jsme pro vás připravili a budou vás provázet celým večerem. A tentokrát se těště na opravdovou pecku. Každý návštěvník večera bude zařazen do slosování o ZÁJEZD DO ŘECKA od cestovní kanceláře Student Travel v hodnotě 4,5 tisíce korun!

Soutěž o lístky na IMCH vol. 2!

Takže pokud chcete vyhrát a rozhodnout, kdo bude hrát na jaře na Miss Agro, přijďte se podívat a dát svůj hlas kapele, která se vám bude líbit nejvíc. A pro které budete moci v semifinálovém večeru hlasovat?

Deliwery / punk-rock / Praha

http://bandzone.cz/deliwery

Kapela se dala dohromady už v roce 2003 původně jakožto fiktivní projekt. Od té doby má za sebou spoustu koncertů a nabyla spousty zkušeností. Je to punk-rocková kapela, která nehraje jenom na kytaru a bicí, ale i na saxofon a příčnou flétnu!

Deliwery

Simple Muffin / funk-rock-dance music / Praha

http://bandzone.cz/simplemuffin

Simple Muffin hraje již od roku 2001, mají za sebou dvě EP a 3 roky zpátky vydali svoji první desku Muffia. Je těžké říct, jaký žánr přesně hrají, najdete tam funk, hard core, swing, reggae, disco nebo třeba i tango.

Simple Muffin

Joe Purple / alernative-rock’n’roll / Louny

http://bandzone.cz/joepurple

Kapela, která se také těžko řadí do žánrových škatulek, a vůbec jí to netrápí. Zaslechnete prvky hard-rocku, rock’n’rollu, blues, jazzu, funku, latiny atd. Jsou spolu již 11 let, stihli natočit již 2 alba a spoustu demo nahrávek.

Joe Purple

Přijďte si kapely poslechnout, bude to stát za to!

Kam?

Klub C

Kdy?

17. 12. od 20:00 hod

Vstup

Do 20:00 – 20 Kč

Od 20:00 – 50 Kč

Budeme se na vás těšit! Soutěž o lístky na IMCH vol. 2!

Autoři: Kristýna Mertová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙