iZUN sobě

07. 10. 2015 2 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Drazí přátelé, rozumím tomu, že Vás, kteří kolem sebe máte stále bandu kamarádů a málo nocí strávených o samotě, článek o tom, jak jsme upevňovali vztahy na teambuldingové akci, vůbec nezajímá. Taky by mě nezajímal. Na druhou stranu věřím, že jsou mezi našimi čtenáři i mladí Zemědělci, kteří chtějí být součástí něčeho, hledají partu lidí, se kterou se nebudou nudit, chtějí vyplnit svůj volný čas a snad se i dostat na místa, na která by se třeba v rámci jejich oboru nedostali. Pokud se shodujete alespoň s jedním bodem, pojďte se s námi podívat, jak to chodí v našich novinách.

Program naší akce jsme promýšleli dlouho dopředu. A jak už to bývá, nedodrželi jsme ho. Původně jsme měli v plánu seznamovací hry a hry „na podporu důvěry“. Ale už první večer jsme tak nějak pochopili, že to nebude třeba. Bylo to jako opustit „obyčejný život“ a přenést se na místo, kde je vše (téměř vše - vzhledem k tomu, že jsme byli na chatě, kterou vlastní ČZU v Janově nad Nisou, založení vatry a totální zteč nebyly vítány) povoleno.

TB1

foto: Miroslav Šmikmátor

Nebylo důležité, kdy vstanete, nemuseli jste se bát, že budete trpět hlady. Veškeré povinnosti šly stranou a Vaším jediným úkolem bylo, abyste nikdy neseděli sami v koutě a zároveň, abyste nikoho v koutě sedět nenechali.

TB2

foto: Miroslav Šmikmátor

Vzhledem k tomu, že se zúčastnili i dva zakládající členové naší milované organizace, ponořili jsme se zpět do historie, kdy naše redakce byl ještě „pouhý kancl“ , do doby, kdy si pár punkáčů řeklo, pojďme něco udělat. Pojďme to udělat hned a dělejme to pro radost, za nic a pro studenty. Dejme jim vědět, kde se co šustne, ukažme jim, co je špatně. Ať je nikdo nevodí za nos. To byly, jsou a budou hlavní myšlenky iZUNu, kterými se nyní i my, z naší skvěle vybavené a krásné redakce, dál řídíme.

TB3

foto: Miroslav Šmikmátor

Kromě různě zákeřných her proběhly i workshopy. Například ten pro fotografy, vedl Mistr snímků - Miroslav Šmikmátor, jehož fotky prolínají tento článek.

Jistě, nebudeme si nic nalhávat, všichni dobře víme, jaký omamný nápoj lidi nejlépe stmelí a naladí na stejnou vlnu, i na ten se samozřejmě dostalo.

TB4

foto: Miroslav Šmikmátor

Nemá cenu Vám dál vyprávět o tom, jak byly naše tři dny úžasné. Kdo nechce, neuvěří a zlé jazyky to tak jako tak zkritizují.

Vás ostatní, které tento článek zaujal, bych ráda pozvala, abyste rozšířili naše řady a přidali se k nám. Staňte se fotografem, redaktorem, organizátorem nebo grafikem, na tom nesejde. Na všech pozicích budete vítání. 

Top komentář
07 října, 2015 - 17:22 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Velice jsem si to s vámi užil... A doufám, že to pro vás bylo přínosné :-) Mirek

Pokud Vás nabídka láká, pište na adresu [email protected] . Těšíme se na Vás a Vaše nápady. 

Mrkni taky na tohle

24. 05. 2020 0 1

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7 24

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více
22. 11. 2019 0 3

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP