iZUN v nových montérkách

05. 10. 2010 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Drazí čtenáři našeho bioplátku, Jistě Vám neunikla změna designu našich univerzitních novin. Abychom dodrželi současné trendy, působili jako profíci a dokázali Vám, že iZUN je lepší než pivo, skočily naše noviny do nových zemědělských montérek s novým logem, čerstvou hlavou, novými nápady a nažhavenými ukazováčky.

Stejně jako předešlý rok Vás na našem portálu budeme informovat o kulturních i neoficiálních akcích, kvalitách suchdolských zařízení a o všem, co se šustne v naší ČZU Aréně i ve sféře nad ní.  A máte se na co těšit.

Krom běžných reportů, fotogalerií  a pozvánek jsme si pro Vás připravili několik zajímavých seriálů, soutěží a akcí. Pokud s nostalgií vzpomínáte na náš seriál Legendy ČZU, uvítáte jistě podobnou alternativu. V tomto roce Vám budeme přinášet informace o kantorech naší univerzity. O odbornících ve své branži a uznávaných kapacitách, ale i o těch, jež jsou na známém serveru borec.czu.cz zařazeni v TOP 20.

Nebude chybět ani dovětek k předešlým seriálům. Abychom spláchli všechny resty, doplníme „Za nepřátelskou linií“ o restauraci Sklípek a budeme pokračovat v „Co máme a jiní ne“ další částí naší botanické zahrady. 

Jedním z dalších projektů je seriál s názvem „Slavní absolventi ČZU“, se kterým nám můžete pomoci i Vy tím, že nám zašlete návrhy a jména slavných a úspěšných lidí, jež vystudovali naší prestižní univerzitu.

A v neposlední řadě uspořádáme 6. října burzu knih, skript a učebnic, na které budete moci prodat stará skripta a levně získat ta, která zrovna potřebujete. Největší akcí však bude celoroční meziuniverzitní soutěž o kapelu roku, kterou zvolíte právě Vy v pražských univerzitních hudebních klubech.

Doufáme tedy, že budete i nadále s námi a my Vám budeme  moct nadojit ten nejlepší koktejl zábavy, novinek a informací.

VK

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více
08. 04. 2019 0

iZUN Music Challenge je tu!

Číst více
13. 03. 2019 0

Jak jsem jel s tátou na dovolenou

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙