Miss Agro 2016 je tu!

17. 02. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máme tu začátek dalšího roku a s ním i léto plné festivalů, hudby a zábavy. Jak jinak tento čas odstartovat, než s jedním z největších open air festivalů v Praze! Miss Agro je po roce zpět a přináší plno novinek! Pojďme si je představit.

18. ročník jediné oficiální soutěže krásy České zemědělské univerzity právě odstartoval. Od 8. února je spuštěno přihlašování na nových webových stránkách. A novinek je mnohem víc!

Co je nového?

Miss Agro prošla tento rok velkými změnami. Po 18. letech se pod taktovkou oragnizací iZUN.eu a ČZU:Go! mění podoba nejen loga, ale i webových stránek a konceptu festivalu. Stránky také nabízí nově zpracovanou historii festivalu, kde lze nalézt informace o nedávno minulých, ale i prvních ročnících a začátcích Miss Agro.Z původně malého festivalu, který zakládali z recese studenti ČZU, se vyklubala soutěž krásy s kvalitním hudebním programem, který už přivítal mimo jiné i Jaroslava Uhlíře, MIG 21, Monkey Bussines, UDG a další, a vytvořila se tak tradice nebývalých rozměrů. Snažíme se posouvat dál a proto jsou tyto změny krokem ve směru k eleganci a stylu, ve kterém se snažíme Miss Agro nést. 

Další novinkou je spolupráce s organizací Nadání a dovednosti o.p.s. Patronkou letošního ročníku je finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková.

Casting

Po přihlášení na stránkách www.missagro.cz dostanete potvrzovací email a během několika dní další s dodatečnými informacemi, kdy a kam se na casting dostavit.

Konec přihlašování je 13. 3. 2016, proto neváhejte a přhlašte se ještě dnes!

Hlavní den festivalu se uskuteční 10. 5. 2016, podrobný program bude představen v následujících týdnech.

Autoři: Vendula Kovářová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙